Uroda

Zdrowie i Uroda

Rozjaśniamy uśmiech: Przepis na białe zęby (bez pomocy dentysty)

Obawiasz się błyskawicznego wybielania w gabinecie stomatologa? Wypróbuj jednego z domowych sposobów - świetne efekty zauważysz bardzo szybko - bez wysiłku i zbędnych wydatków.

Jedz i pij z głową

Wiesz już, że pewne produkty mogą zostawiać przebarwienia na zębach: kawa, czerwone wino, owoce jagodowe. Nie oznacza to jednak, że masz ich unikać. Zatem jeśli twoim rytuałem jest picie Coca-Coli o 16, przed wyjściem z pracy, rób to przez słomkę.

Kolejny trik dentystów? Przegryzanie twardych owoców i warzyw: jabłek, gruszek, marchewek, ogórków. Wszystkie mają mnóstwo wody, która stymuluje wydzielanie śliny, a ta pomaga utrzymać jamę ustną w czystości - tłumaczy Irwin Smigel, dentysta z Nowego Jorku. Twoja talia ci podziękuje i zęby także. Pamiętaj także o żuciu gumy po każdym posiłku. Najlepiej wybielającej!

Domowy dentysta

Zainwestuj w paski lub wkładki wybielające. Blend-a-med white strips działają świetnie, pod warunkiem, że używasz ich regularnie, przez 7 dni, po 30 minut codziennie. Jeśli masz wrażliwe zęby szukaj preparatów o delikatniejszym działaniu. Trzeba je stosować dłużej, ale minimalizujesz ryzyko

Używaj past wybielających

Ale niekoniecznie tych, które kupujesz w drogerii. Wybierz się do apteki i poproś o pastę Biała Perła lub francuską EMAIL DIAMANT Formule Rouge Original. Ta pierwsza genialnie wybiela zęby palaczy i miłośników kawy. Ma kilka wariantów i smaków. Druga jest czerwona, smakuje eukaliptusowo-ziołowo i nie tylko wybiela zęby, ale poprawia kolor dziąseł, więc potęguje optyczny efekt wybielenia. Tylko uważaj, bo barwi też usta i ubrania.

Wybierz właściwą pomadkę

Kluczem jest optyka. Szminki o niebieskiej bazie będą wybielały zęby, czyli wszystkie marchewkowe kolory są twoimi sprzymierzeńcami! Zwłaszcza Smashbox Be Legendary w kolorze Mandarin. Elegancka i młodsza w 10 sekund!
Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation