Uroda

Zdrowie i Uroda

Idealna sylwetka na wakacje? To możliwe dzięki kilku wskazówkom!

Nadchodzące lato nadal nie zmotywowało cię do pracy nad swoją sylwetką? Środek wiosny to idealny czas, aby zacząć zdrowo jeść, zadbać o zdrowie i w efekcie poczuć się świetnie we własnej skórze. Ustalmy więc, że od dziś zaczynasz! Stosując tych 7 tricków, gwarantujemy, że sukcesywnie będziesz dochodzić do wymarzonego celu. Powodzenia!
1. Dieta
Tak, z pewnością słyszałaś to już milion razy. Ale czy rzeczywiście wprowadziłaś zmiany w swoim żywieniu? Przestań wreszcie marudzić, szukać wymówek i weź się do roboty. Jesteś przyzwyczajona do jedzenia na mieście? Uwielbiasz fast foody? Nieważne! Nie istnieją nawyki, których nie można się wyzbyć, więc od dziś zmień siebie, jedz zdrowo, zadbaj o organizm i wreszcie zacznij traktować swoje ciało tak, jak na to zasługuje.
2. Karnet na siłownię lub fitness
Niech zgadnę, cały ostatni rok, równo co miesiąc, obiecywałaś sobie w duchu, że `od następnego już na pewno pójdę na siłownię`. Minął rok, a ty nie ruszyłaś się z miejsca? No właśnie. Przestań więc to odwlekać w nieskończoność. Gwarantujemy ci, że wykupiony karnet będzie najlepszą motywacją. Znajdź odpowiedni klub blisko domu lub miejsca pracy - będzie ci łatwiej zebrać się do ćwiczeń. Weź także ze sobą koleżanki - będziecie motywować się nawzajem!
3. Pozbądź się pokus
Pozbądź się wszystkich kalorycznych i niezdrowych rzeczy ze swojej lodówki. Myślisz, że nie musisz tego robić, bo twoja siła woli z pewnością uchroni cię przed pochłonięciem tych smakołyków? Możliwe. Bardziej prawdopodobne jednak jest, że któregoś wieczoru się złamiesz i zrezygnujesz tym samym ze swojej diety. Zastąp kaloryczne przekąski masą warzyw, owoców, mnóstwem sałat i ryb. Unikaj pokus!
4. Dodatkowa motywacja
Potrzebujesz dodatkowej motywacji? Przyklej sobie na lodówkę zdjęcie swojego ideału, do którego dążysz. Każda zachęta się przyda!
5. Całkiem nowa aktywność fizyczna
Oprócz standardowych ćwiczeń na siłowni, zapisz się także na zajęcia, na które zawsze chciałaś pójść, ale do tej pory nie miałaś okazji. Może taniec, Zumba lub sztuki walki? Niech aktywność fizyczna stanie się twoim hobby!
6. Małe nagrody
Kup sobie specjalny kalendarz, w którym będziesz planować cele na każdy tydzień. Jeśli np. pragniesz stracić 1 kg w ciągu 7 dni i uda ci się tego dokonać, idź do frzyjera lub kosmetyczki. Gdy pozbędziesz się 5 kg, zafunduj sobie masaż. Małe nagrody na pewno dodatkowo cię zmotywują do ciężkiej pracy nad swoją sylwetką.
7. Główny cel - zdrowie!
Niech zdrowie będzie twoim głównym celem i największą motywacją. Każda z nas marzy o smukłej sylwetce, ale na pewno bardziej zależy nam na zdrowym ciele i równowadze. Nie pozwól, aby kierowały tobą złe pobudki. Zdrowie naprawdę jest najważniejsze.
Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation