Uroda

Zdrowie i Uroda

Te produkty zrewitalizują Twoją cerę w 15 minut!
Zmęczona skóra jest szara, sucha, pełna nierówności i nie wygląda dobrze. Jak ożywić cerę nie wydając majątku i najlepiej nie wychodząc z domu?
Oto 6 naturalnych maseczek do twarzy dla zmęczonej skóry, które wykonasz sama i dzięki temu będziesz pewna, że nie masz do czynienia z agresywnymi środkami chemicznymi.
1. Kawa i oliwa z oliwek
Dostarcz skórze niezbędnych przeciwutleniaczy aby zrewitalizować stan skóry. W misce wymieszaj 5 łyżeczek kawy z 1 łyżeczką oliwy z oliwek i 1 łyżką stołową miodu. Pozostaw na twarzy przez 30 minut i spłucz twarz letnią wodą. Powtórz ten zabieg co najmniej dwa razy w tygodniu.
2. Sok z ogórka i mleko
Należy zwrócić szczególną uwagę na poziom nawilżenia cery, aby uniknąć zmęczonego wyglądu. 1 łyżka soku z ogórka zmieszana z 1 łyżeczką mleka i białkiem odżywi i nawilży skórę.
3. Nasiona słonecznika i olej migdałowy
Użyj składników bogatych w przeciwutleniacze, aby mieć promienną skórę. Filiżankę rozgrzanego miodu zmieszaj z taką samą ilością oleju migdałowego i garścią zgniecionych ziaren słonecznika. Odstaw mieszankę aż ostygnie, następnie nałóż na twarz. Odczekaj 30 minut , a następnie zmyj twarz letnią wodą.
4. Jabłko i jogurt
Twoja cera będzie Ci wdzięczna za tą głęboko oczyszczającą i odżywiającą kurację! W misce utrzyj średniej wielkości jabłko i dodaj 2 łyżeczki jogurtu naturalnego. Nałóż mieszankę na twarz i szyję i pozostaw na 15 minut. Usuń maseczkę za pomocą wilgotnego wacika.
5. Mango
Mango działa magicznie na zmęczoną skórę ze względu na wysoką zawartość przeciwutleniaczy. Przygotuj puree z 1 średniej wielkości mango i nałóż na czystą skórę. Pozostaw na twarzy przez 10 minut, a następnie zmyj letnią wodą.
6. Truskawki, maliny, jagody
Jeśli masz w domu garść tych owoców, przygotuj z nich koktajl i nałóż na oczyszczoną skórę. Pozostaw na twarzy przez 10 minut, a następnie zmyj letnią wodą.
Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation