Uroda

Płatki kosmetyczne EKO

Nowy Rok, nowe postanowienia i nowy EKO-początek :-)))... Płatki kosmetyczne dla osób preferujących ekologiczny styl życia - ograniczenie generowania śmieci, nienadużywanie produktów kosmetycznych, ponowne wykorzystywanie przedmiotów codziennego użytku.

PARAMETRY:
Materiał - 100% bawełna
Rozmiar - ca 6 cm x 8 cm
pakiety po 10 /15/20 szt.
Kolor - multikolor

Produkt super-ekologiczny: szyte całkowicie ręcznie recyklingowe płatki kosmetyczne ze 100% bawełnianych podkoszulków, wielokrotnego użytku, miękkie i delikatne, nadające się do prania w pralce. Przeznaczone dla osób stosujących delikatny makijaż; świetnie sprawdzają się do odświeżania tonikiem i zmywania maseczek. Przy cięższym makijażu mogą pozostawać na nich niespieralne zabrudzenia - to zależy od rodzaju użytych kosmetyków.
Poszczególne płatki różnią się między sobą wielkością, kolorem, kształtem - nie ma dwóch takich samych - ponieważ produkcją kieruje serce i intuicja. Pakowane są do woreczków szyfonowych w pakiety po 10-15-20 sztuk. Cena pakietu zależy od ilości płatków.

Możliwe jest zamówienie konkretnej ilości płatów w pakiecie – wówczas cena odpowiednio się zmieni.

Zalecane jest pranie w specjalnych woreczkach przeznaczonych do prania bielizny. Można je też odplamiać i prasować. Po praniu lekko rozciągnąć i rozłożyć do wysuszenia.

Projekt autorski ZeStrychu Handmade
Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation