Wnętrza

KOLEKCJA GOLD

Lampka nocna SABA z linii oświetlenia GOLD upiększy nie tylko Twoją sypialnię ale także świetnie sprawdzi się jako element dekoracyjny na komodzie, stoliku kawowym w salonie czy pokoju dziennym. Ze względu na swoje wymiary (wysokość - 48 cm, szerokość - 30 cm) idealnie zgra się z niewielkimi przestrzeniami urządzonymi w nowoczesnym lub skandynawskim stylu. Lampę wyposażono w abażur w kształcie walca o średnicy 30 cm i wysokości 15 cm, który zachwyci nie tylko nowoczesnym kształtem ale i dostępną tonacją kolorystyczną. Każda wersja kolorystyczna klosza została przyozdobiona złotym wnętrzem, które rozprasza światło w formie ciepłej, bursztynowej poświaty tworząc przyjemny blask i błogą atmosferę. Uroku nowoczesnej lampie stołowej nadaje także jej drewniany stelaż złożony z trzech zgrabnych, prostych nóżek.

Drewniana lampa stołowa SABA GOLD wyposażona jest w przełącznik umiejscowiony na przewodzie zasilającym podnoszącym komfort użytkowania całej oprawy. Lampka posiada miejsce na 1 źródło światła o trzonku E27 (tzw. duży gwint) i mocy 60W. Dodatkowym atutem oświetlenia stołowego SABA GOLD jest możliwość dowolnej konfiguracji kolorystycznej. W sklepie z oświetleniem LYSNE.PL dysponujemy 5 wariantami kolorystycznymi abażurów oraz 5 kolorami podstaw.

Pierwszorzędnie sprawdzi się w duecie z lampą podłogową MIAMI z kolekcji GOLD zaprojektowaną w tych samych wariantach kolorystycznych przez polskiego producenta oświetlenia LYSNE.PL.
Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation