Moda damska

Wólka Kosowska hurtownia

Czy biznes z odzieżą dziecięcą jest opłacalny?
Zobacz więcej: https://eu.zonerama.com/Butywolka/1178788

Jeśli planujesz sprzedawać odzież dziecięcą, eksportować biznes modowy, zalecamy wejście do niszy wietnamskiego biznesu odzieżowego na eksport, który jest dziś dochodową dziedziną.. .

Odpowiedz na pytanie, czy biznes z odzieżą dziecięcą jest opłacalny? Od 2000 roku do niedawna biznes modowy to dziedzina, która przynosi wysokie dochody wielu dużym firmom, agentom, a także sklepom detalicznym w całym kraju. W przeszłości prawie agenci mody i sklepy w Hanoi, Ho Chi Minh City, Bien Hoa, Can Tho, Vung Tau, Nha Trang, Da Nang, Hai Phong… mogły żyć z towarów z Kantonu. W tym czasie magnaci dorobili się głównie na branży odzieżowej dla dorosłych, podczas gdy biznes odzieżowy dla dzieci nie miał zbyt wielu zainteresowanych... Od 2008 roku do chwili narodzin Facebooka rynek był coraz większy kwitnie, robi biznes online dzięki sprzedaży ubrań, moda online prężnie się rozwija, ale źródłem towarów nadal jest głównie import z Guangzhou - Chiny.

Jednak od około 2014 r. branża odzieżowa online zaczęła wkraczać w okres upadku. Powodem jest to, że ze względu na wskazówki właściciel sklepu wie tylko, jak kierować reklamy na tani, niskiej jakości i toksyczny rynek odzieży w Kantonie, chociaż projekt jest kolorowy i przyciągający wzrok, materiał jest bardzo zły.

Zobacz więcej na stronie: https://www.metooo.io/u/butywolka

Dlatego wiele agentów i sklepów zajmujących się modną odzieżą, zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci, musiało zostać zamkniętych z powodu nierentownego biznesu i niesprzedanych towarów. Wielu właścicieli sklepów z odzieżą dziecięcą i modą dla dorosłych musi dokonać likwidacji, aby przestawić się na sprzedaż kawy, fast foodów, wynajem kiosków... Ale tylko właściciele sklepów zajmują się odzieżą dziecięcą i modą dziecięcą. stabilny. Oczywiście muszą to być renomowane sklepy, przemyślana inwestycja, a źródłem sprzedawanych towarów są tak naprawdę towary importowane (takie jak ubrania sprowadzane z Tajlandii i Korei) ale obecnie to nadal głównie moda wietnamska.Południowy eksport. Dlatego, aby odpowiedzieć na pytanie, czy biznes z odzieżą dziecięcą jest opłacalny, mamy dla Ciebie radę, gdy masz biznesplan dotyczący eksportu modnej odzieży, powinieneś kierować się na dzieci, które należy obsłużyć. . I musi wybrać dobre źródło towarów, zapewnić jakość handlu, nie przytulać już Guangzhou - Chiny. Powodem jest to, że każda rodzina ma teraz dzieci. Dzisiejsze dzieci nie tylko dobrze się ubierają, ale także muszą zapewniać bezpieczeństwo i wygodę oraz chronić swoje zdrowie. Dlatego dzisiejsze ubrania dla dzieci muszą być wysokiej jakości, aby dobrze się sprzedawały. Jeśli chcesz robić interesy z odzieżą dziecięcą, ubrankami dla niemowląt importowanymi z Kantonu - Chin, nie będziesz mógł ich sprzedać, a jedynie przywieźć do rodzinnego miasta, aby je tanio skonsumować i sprzedać. W dużych miastach, takich jak Hanoi, Ho Chi Minh City... teraz ubrania dla dzieci są bardzo drogie, a rodziny starannie dobierają. Nie podążają za krzykliwymi, krzykliwymi wzorami jak wcześniej, ale często szukają prostych i oryginalnych linii odzieżowych według gustu wietnamskich ubrań na eksport, starannie przetworzonych zgodnie z zamówieniami znanych marek modowych, towar wadliwy + nadwyżka do odsprzedaży. Jeśli mieszkasz w Hanoi lub Sajgonie, powinieneś znaleźć jakieś duże fabryki odzieżowe w Sajgonie, aby importować towary (na przykład, wiemy, że fabryka odzieży Ngoc Thu specjalizuje się w produkcji odzieży dziecięcej, ta firma jest dużą fabryką odzieży i poziom 1, czyli , jednostka produkcyjna, następnie specjalizuje się w dostawie towarów do hurtowni, agentów dystrybucyjnych i sklepów).

Zobacz więcej: https://mstdn.jp/@Butywolka

Jeśli uda ci się założyć dostawcę specjalizującego się w dostarczaniu odzieży dziecięcej VNXK po cenach hurtowych w Sajgonie, będziesz mieć źródło taniej odzieży dziecięcej, nowy biznes z dużymi zyskami, ponieważ zwykle firmy odzieżowe w Sajgonie mają piękne towary i jakość niż na północy , cena jest również wielokrotnie tańsza. Jeśli to możliwe, prosimy o import dużej ilości odzieży dziecięcej z Tajlandii, ale należy również zachować ostrożność przy ponownym imporcie ze wskazówek, które specjalizują się w oszukiwaniu chińskich towarów – szczegóły w tym artykule. Sprzedaż tajskich ubranek dziecięcych jest bardzo opłacalna, bo towaru jest dużo, ale tanio (tylko to jest trudne w imporcie, wysyłka musi kosztować więcej, nie wliczając podatków).
Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation