KONKURS Catherine

KONKURS Catherine

Data rozpoczęcia: 2020-09-21 14:00:00Data zakończenia: 2020-09-22 23:59:00

Zwycięzcy konkursu:

Dorota Grzegorzewska
Katarzyna Jakuszko
Klaudia Miniuk
Małgorzata Wąs
Martyna Malek
Monika Gonczar
 
Gratulujemy. Skontaktujem się drogą mailową.

Wraz z Wydawnictwem HarperCollins mamy dla Was powieść "Catherine" Nory Roberts.  Catherine to pierwsza część sagi Nory Roberts, która została wznowiona pod wspólnym tytułem Siostry Calhoun. Część pierwsza poświęcona jest perypetiom miłosnym najmłodszej z czterech sióstr: Catherine "C.C." Calhoun.

Na skalistym urwisku nad zatoką w stanie Maine stoi Towers, wspaniała rodzinna rezydencja, w której żyje legenda o niespełnionej miłości i ukrytych szmaragdach. Mieszkankami Towers są cztery siostry, gotowe bronić swojej posiadłości wbrew wszelkim przeciwnościom losu.
 
Catherine najbardziej ze wszystkich sióstr sprzeciwia się sprzedaży Towers, choć koszty utrzymania rezydencji znacznie przekraczają możliwości panien Calhoun. A już za nic nie może dopuścić, by nabył ją magnat hotelowy Trenton St. James, który ich ukochany dom potraktowałby jako kolejny interes. Trenton to jednak nie tylko biznesmen, lecz także mężczyzna o romantycznej duszy…
 

Przeczytaj fragment >>> "Catherine"

 
Aby wziąć udział w konkursie i wygrać 1 z 6 książek, należy:
1. Nora Roberts zadebiutowała powieścią ?
2. "Lubię romanse, ponieważ ..."  Rozwiń tę myśl w 3-4 zdaniach.
3. Podaj swoje imię i nazwisko
 
Odpowiedzi prosimy wysłać poprzez poniższy formularz (należy być zalogowanym) do 22.09.2020 do godziny 23:59. Wyniki zostaną ogłoszone 23.09.2020 do godziny 12:00 na stronie konkursu.

 

Regulamin:

1. Organizatorem konkursu "KONKURS Catherine” jest firma MSI z siedzibą przy ul.Szymanowskiego 5, w Pruszczu Gdańskim.
 
2. Konkurs trwać będzie w dniu 21.09.2020 - 22.09.2020
 
3. Uczestnictwo:
a. Uczestnikiem konkursu może być każdy zarejestrowany użytkownik serwisu Stylowi.pl
b. Uczestnikami konkursu nie mogą być pracownicy organizatora konkursu, jak również ich małżonkowie, dzieci, rodzice oraz rodzeństwo.
 
4. Warunki zdobycia nagrody:
a. Aby otrzymać nagrodę należy wysłać odpowiedzi poprzez formularz zgłoszeniowy. Po zalogowaniu się w serwisie na stronie konkursowej będzie dostępny formularz, gdzie należy wpisać prawidłowe odpowiedzi na wszystkie pytania. Odpowiedzi wysyłane drogą mailową nie będą uwzględniane przy rozwiązaniu konkursu.
b. Nagrodę otrzymają użytkownicy, których odpowiedzi zostały najlepiej ocenione przez Redakcję Serwisu. 
c. Konkurs zostanie rozstrzygnięty dnia 23.09.2020
d. Informację o wygranej w konkursie zwycięzcy otrzymują mailowo zaraz po ogłoszeniu wyników wraz z prośbą o podanie danych adresowych, na które będzie można wysłać nagrodę.
e. Zwycięzca ma 7 dni na przesłanie danych osobowych od momentu otrzymania wiadomości od Redakcji. Po tym terminie wiadomości nie będą brane pod uwagę.
f. Uczestnik konkursu jest zobowiązany w zgłoszeniu konkursowym - podać swoje dane osobowe - imię i nazwisko.
g. Uczestnik konkursu oświadcza, iż podane przez niego dane osobowe są prawdziwe.
h. Jeden Uczestnik Konkursu może wysłać w danym Konkursie 1 zgłoszenie ze swojego konta w serwisie stylowi.pl.
i. Zabronione jest uczestnictwo w konkursie tego samego Uczestnika z różnych kont w serwisie. Złamanie powyższego punktu będzie karane banem dożywotnim w serwisie stylowi.pl.
 
5. Nagrody:
a. Do wygrania jest 6 książek "Catherine" Nory Roberts od Wydawnictwa HarperCollins
b. Nagrody nie podlegają wymianie na inne nagrody rzeczowe czy pieniężne.
c. Nagrody nie można odstąpić ani odsprzedać trzecim osobom.
 
6. Ochrona danych osobowych:
a. Dane osobowe uczestników konkursu będą przetwarzane dla celów organizacji i przeprowadzenia konkursu, wyłonienia i powiadomienia zwycięzców oraz przekazania nagród, w szeroko pojętych celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług, a także w celach statystycznych, analitycznych oraz nawiązywania kontaktu z właścicielem danych przez organizatora i podmioty z nim bezpośrednio współpracujące.
b. Dane osobowe uczestników konkursu będą wykorzystywane zgodnie z warunkami określonymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101  poz. 926.) Administratorem danych osobowych jest firma MSI.
c. Uczestnik ma prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich edycji oraz usunięcia.
 
7. Organizator konkursu nie ponosi kosztów wysyłki nagrody w przypadku wysyłki zagranicznej.
 
8. Postanowienia końcowe:
a. W sprawach nieuregulowanych regulaminem zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego.
b. Organizator zastrzega sobie prawo dokonania zmian postanowień niniejszego regulaminu w każdym czasie, w razie zaistnienia szczególnych podstaw uzasadniających tą okoliczności.
c. Wszelkie spory mogące wyniknąć między organizatorem konkursu a jego uczestnikami rozpatrywane będą poprzez skrzynkę e-mail konkurs@stylowi.pl, a w razie braku porozumienia przez sąd właściwy dla siedziby organizatora.
Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation