Aniołki w natarciu, czyli coroczny pokaz Victoria’s Secret 2018

8 listopada w Nowym Jorku, odbył się coroczny pokaz bielizny Victoria’s Secret. Po pełnym przepychu i fantastycznych pokazów Nowojorskim Tygodniu Mody, jest to drugie z najważniejszych wydarzeń, na które czeka cała branża modowa, modelingowa i muzyczna na świecie.

Źródło: @victoriassecret

Każdego roku pokazy VS budzą wiele emocji, począwszy od spotów reklamujących bieliznę i sam pokaz przez promujące go podróże, podczas których 'Aniołki VS’ latają po świecie prywatnym samolotem sygnowanym logo marki. Sam pokaz, niezależnie od miasta w którym się odbywa (Londyn, Miami, La czy NY) jest co roku wybuchową mieszanką topowych modelek na wybiegu, najpopularniejszych muzyków na scenie i znanych celebrytów na widowni. Oprócz skąpych choć coraz bardziej spektakularnych kostiumów modelek, show VS to szereg dopracowanych na najwyższym poziomie detali, takich jak scenografia, oprawa świetlna czy muzyczna. Modelki z charakterystycznymi anielskimi skrzydłami potrafiącymi ważyć nawet do kilkunastu kilogramów, każdego roku wyglądają zjawiskowo. Z marką od zawsze współpracowały topowe nazwiska min. Gisele Bundchen, Heidi Klum czy Anja Rubik, a sam pokaz uświetniły występy najlepszych muzyków takich jak Jay-Z, Rhianna, Maroon 5 czy Lady Gaga.

Źródło: @harpersbazaar

W tym roku, przepiękną bieliznę i swoje wdzięki prezentowały min. stałe ulubienice marki takie jak siostry Bella i Gigi Hadid, Kendall Jenner, Candice Swanepoel czy przechodząca już ta 'aniołkową’ emeryturę Adrianna Lima.

Źródło: @bellahadid

Niemałe poruszenie wywołało pojawienie się na wybiegu modelki chorującej na bielactwo – Winie Harlow, oraz nieco krąglejszej i niższej Barbary Palvin. To dowód, że branża modowa jest coraz bardziej skłonna łamać przyjęte dotąd stereotypy i kanony wysokich, bardzo szczupłych modelek. Wszystkie modelki biorące udział w pokazach VS są ultra kobiece, a nad ich wybiegowym lookiem zawsze pracuje sztab najlepszych stylistów, fryzjerów i mejkapistów. Projektanci marki stawiają na wizerunek kobiety seksownej i eterycznej ale jednocześnie silnej i niezależnej. Kulminacyjnym  punktem każdego show VS, będącym zawsze prestiżowym wyróżnieniem dla jednej z modelek jest prezentacja tak zwanego „fatasy bra”. W tym roku wysadzany kryształami Swarovskiego stanik o wartości 1 miliona dolarów zaprezentowała blond piękność Elsa Hosk.

Źródło: @hoskelsa

Pokaz uświetniły występy takich gwiazd jak charyzmatyczna Bebe Rexha, duet The Chainsmokers, Rita Ora, i ulubieniec nastolatek Shawn Mendes. Samym pokazem, już na wiele tygodni przed, żyją wszystkie media społecznościowe. Szczęśliwcy, którym udało się tam być, wzięli również udział w wielkim przyjęciu organizowanym po pokazie. Show nie było transmitowane na żywo, ale będzie można je obejrzeć w telewizji już 2 grudnia… i lepiej nie robić tego ze swoim chłopakiem.

Tagi: , , , ,
by
Poprzedni wpis Następny wpis