Bransoletka dla mężczyzny – jaką wybrać? Jak nosić?

Dodatki bardzo często służą przede wszystkim jeszcze lepszemu wydobyciu i podkreśleniu charakteru stylizacji. Nie inaczej jest w przypadku mody męskiej. Z pomocą delikatnej i uważnie dobranej bransoletki męskiej można „dopracować” stylizację na biznesowe spotkanie i weekendowy wypad za miasto.

Męskie bransoletki – do jakiej stylizacji się sprawdzą?

Bransoletka dla mężczyzny to dodatek bardzo intrygujący, ciekawy, a jednocześnie dający naprawdę wiele możliwości. Biżuteria męska pojawia się w coraz to nowych odsłonach, natomiast większość mężczyzn zdaje się jednak konsekwentnie wybierać sprawdzone, klasyczne wzory. Przede wszystkim popularnością cieszą się bransoletki na sznurku z niewielką, prostą zawieszką, oryginalnym zapięciem. Niektórzy chętnie sięgają także po bransoletki łańcuchy o mniejszych lub większych ogniwach. Tego typu biżuteria, oprócz tego że jest po prostu atrakcyjna wizualnie, sprawdza się przede wszystkim w bardzo różnych stylizacjach. Nieprawdą jest bowiem stwierdzenie, że mężczyźni bo tego typu biżuterię sięgają wyłącznie w sytuacjach prywatnych. U coraz większej ilości mężczyzn można spotkać bransoletkę, która wspólnie z zegarkiem tworzy komplet na spotkanie biznesowe. Mężczyźni korzystają z możliwości, jakie daje biżuteria, tworząc stylizacje do pracy, na popołudnia z rodziną i przyjaciółmi, imprezy oraz wakacje.

Bransoletka dla mężczyzny – jaki model wybrać?

Bransoletki męskie np. Lilou nie stanowią oczywiście aż tak rozbudowanej kategorii, jak ma to miejsce w przypadku biżuterii damskiej, natomiast jest z czego wybierać.

  • Bardzo ciekawą i uniwersalną w gruncie rzeczy propozycję stanowią bransoletki na sznurku. Tutaj można wybierać zarówno sposób zawiązania sznurka (pojedynczy, podwójny), jego grubość, kolor oczywiście. W przypadku tego ostatniego kryterium dominują oczywiście stonowane barwy – czerń, granat, szarości. Nie brakuje jednak także innych propozycji – na zielonym czy niebieskim sznurku. Do takiej bransoletki z reguły dołączona jest zawieszka. Tutaj ponownie przeważają uniwersalne symbole – znak nieskończoności, koniczyna, pozłacany krążek, liczby. Dodatkowym plusem takich zawieszek jest możliwość ich personalizacji. Bransoletkę z blaszką wykończoną znakiem koniczyny można więc uzupełnić ważnym hasłem, imieniem nowo narodzonego dziecka, dowolnym napisem. Taka bransoletka to więc także świetny pomysł na prezent.
  • Do wyboru panowie mają jednak jeszcze bardziej minimalistyczne propozycje. Mogą postawić na sam ozdobny sznurek, wykończony jedynie ozdobnym cover lockiem. To uniwersalna bransoletka, która sprawdzi się zawsze, w każdej stylizacji.
  • Dla mężczyzn, którzy wolą nieco bardziej wyraziste dodatki, ciekawą propozycję stanowić będą bransoletki z łańcuszka. Różnią się one często grubością, a także wielkością ogniw. Pięknie wyglądają na dłoni, natomiast zdecydowanie bardziej rzucają się w oczy. Także i one mogą zostać uzupełnione medalikiem lub jakąś znaczącą zawieszką.
Tagi: ,
by
Poprzedni wpis Następny wpis