Co fajnego kupić dziecku? Oto top pomysły na prezent w 2023!

Urodzinowa niespodzianka dla dziesięciolatka? A może coś na prezent dla siostrzeńca? Rynek zabawek jest szeroki, tak więc warto przeczytać nasz artykuł. Podpowiemy, co fajnego kupić dziecku w 2023. Poradzimy też, czy motywy z popularnych filmów to dobre rozwiązanie.

Czy Harry Potter jest w modzie?

Harry zawsze jest w modzie. Książki są wznawiane regularnie, a i produkcja zabawek tematycznych nie maleje. Dzieci wciąż uwielbiają Harry’ego Pottera i wszystko, co się z nim wiąże. Wie o tym Lego, które ma w ofercie mnóstwo zabawek z tej rodziny. Są to klocki konstrukcyjne Komnata Dumbledore’a w Hogwarcie na przykład. Albo zestaw klocków Lego z motywem Quidditcha. Do wyboru, do koloru. Lego Harry Potter to bodaj najlepszy prezent dla miłośnika tej serii. Można go kupić na stronie https://www.mediaexpert.pl/szukaj-harry-potter-zabawki.

Kreatywne zabawki z Pokemonami

Pokemony to również hit, który się nie starzeje. Ten motyw sprawdza się doskonale na dzień dziecka, jak i w przypadku urodzin. Pokemon puzzle 3D to fantastyczny sposób na stymulowanie wyobraźni przestrzennej u dzieci. Polecamy takie zabawki, ponieważ nie opierają się na przemocy i po prostu mają pozytywny wpływ na prawidłowy rozwój malucha. Poza tym to także świetna zabawa dla rodziców, którzy chcą budować relację z dzieckiem. W tym celu na pewno warto rozważyć zabawki Pokemon dostępne tutaj: https://www.mediaexpert.pl/szukaj-zabawki-pokemon.

Gry planszowe i puzzle ze Spider-Manem

Co fajnego kupić dziecku w starszym wieku? Cóż, starsze dzieci wymagają bardziej zaawansowanych zabawek. Chodzi między innymi o cierpliwość, którą warto ćwiczyć w wolnych chwilach. Do tego może się przydać gra planszowa, ale i duże puzzle Spider-Man. Ten motyw jest bardzo popularny wśród dzieciaków. W końcu któż nie chciałby być Spider-Manem? Tym bardziej że w kinach polskie rodziny ostatnio mogły oglądać świetną animację „Spider-Man: Poprzez multiwersum”. W związku z tym warto pójść za ciosem i wejść na stronę https://www.mediaexpert.pl/szukaj-spider-man-zabawki. Tam są nie tylko super puzzle, ale i masę innych fajnych zabawek z motywem człowieka pająka.

Urodziny – co fajnego kupić dziecku?

Powyższe to raptem kilka popularnych pomysłów na prezenty dla dzieci. Doskonale pasują na urodziny i każde dziecko będzie się nimi cieszyć przez długi czas. A zabawki z serii Lego Harry Potter czy puzzle z Pokemonami to rozrywka dla całej rodziny. W naszym domu nie powinno ich zabraknąć. Są naprawdę świetnym pomysłem na prezent urodzinowy dla dzieci w różnym wieku. Polecamy je serdecznie 🙂

Tagi: , , , , ,
by
Poprzedni wpis Następny wpis