Co nosić na głowie w tym sezonie?

Odważne, awangardowe, koniecznie ze świecącymi elementami – takie są najmodniejsze ozdoby do włosów w tym sezonie. Prezentujemy najświeższe propozycje z wybiegów, które podbiły serca naszej redakcji.

Gwiazdy z połyskiem – Z taką ozdobą nigdzie nie przejdziesz niezauważona. Do klasycznego, minimalistycznego upięcia z tyłu dodaj mocny akcent – spinkę w kształcie czterech mieniących się gwiazdek. W końcu to Ty jesteś gwiazdą każdej imprezy!

@leletny

Wiosna na głowie – Kwiaty to jeden z najmodniejszych deseni sezonu. Tym razem ten kobiecy trend wykorzystaj we włosach. Zwiąż je z tyłu szeroką gumką w sportowym stylu i dodaj kilka złotych spinek z wizerunkiem kwiatów. Prawda, że od razu czuć wiosnę?

@bettybthvy

Widoczna marka – Co prawda nie jesteśmy fankami epatowania markami, ale na włosach możesz zrobić wyjątek. Zepnij włosy z boku spinką z wyraźnym logo popularnego domu mody. Niech wszyscy dowiedzą się kto jest Twoim ulubionym projektantem 🙂

@emmagraceland

Dama dworu – Każda z nas lubi błyskotki, dlaczego więc nie nosić ich na włosach? W tym wydaniu liczy się przepych – im więcej kolorowych świecidełek, tym lepiej. Doskonale sprawdzą się one w połączeniu z klasycznym kokiem wiązanym z tyłu głowy.

@jenniferbehr

Gustowna kokarda – Kokarda na głowie? Czemu nie! Nic nie doda Ci tyle klasy i elegancji, ile czarna kokarda z błyszczącymi elementami. Noś ją do rozpuszczonych i lekko uniesionych od nasady włosów, a będzie prezentować się naprawdę stylowo.

@jenniferbehr

Perłowy szyk – To propozycja dla minimalistek i fanek prostoty. Spinkę z delikatnymi perełkami o różnych wielkościach przypnij z tyłu głowy. Świetnie będzie wyglądać z skromnym upięciem w kształcie ślimaka.

@kristin_ess

Nie wszystko złoto co się świeci – Ozdoba wyglądająca jak zrobiona z folii aluminiowej? Tego nie powstydzi się żadna dziewczyna kochająca trendy! Ciężką, złotą spinkę przypnij z tyłu głowy. Najlepiej będzie wyglądać z fryzurą typu bob lekko uniesioną solą morską i spryskaną lakierem.

@leletny

Księżycowy szał – Czarna spinka z wizerunkiem gwiazd i księżyca nie tylko „trzyma w ryzach” fryzurę, ale też dodaje szyku całej stylizacji. Ten błyszczący element jest tak widoczny, że nie potrzeba tu dodawać już żadnej biżuterii. Księżycowa spinka obroni się sama.

@kristin_ess

Spięcie na czubku głowy – Fryzura a’la cebulka to najwygodniejsze upięcie jakie wszystkie znamy. Z dodatkiem złotej, widocznej ozdoby z napisem koczek nabiera wieczorowego charakteru i odejmuje lat.

@leletny
Tagi: , , , , , , , ,
by
Poprzedni wpis Następny wpis