Dlaczego mężczyźni kochają sukienki?

Kobieta w sukience wygląda pięknie i wie o tym zarówno ona, jak i jej zazdrosne koleżanki oraz mijający ją na ulicy mężczyźni. Dlaczego zwiewne kreacje tak działają na mężczyzn? Postanowiliśmy ich o to zapytać!

Sukienki mają magiczną moc i potrafią zdziałać prawdziwe cuda, szczególnie podczas pierwszego spojrzenia, ważnego wydarzenia czy wyniosłej chwili. Kochają je kobiety, uwielbiają mężczyźni i może tylko kumpele bardziej jednak lubią je na sobie, niż na ładnych koleżankach. Wiemy przecież, że my – dziewczyny – ubieramy się po dla mężczyzn tylko wtedy kiedy naprawdę nam na nich zależy. Zdecydowanie częściej stroimy się dla przyjaciółek – w końcu zależy nam na tym, aby w grupie wyglądać po prostu obłędnie. Niewątpliwie letni sezon sprzyja temu, by zachwycać innych – krótkie spodenki, topy, wysokie sandałki i wspomniane już sukienki znacząco ułatwiają skomponowanie stylizacji idealne. Jak to jednak jest z tymi sukienkami i dlaczego faceci kochają je bardziej niż same kobiety? “Moja dziewczyna wygląda w sukience zjawiskowo. Uwielbiam ją szczególnie w czerwonej i zawsze wiem, że taki strój to obietnica czegoś wyjątkowego” – mówi 26 letni Kamil. “Zgadzam się z Tobą! U nas jest podobnie. Moja żona wkłada sukienki na specjalne okazje i zawsze wygląda w nich pięknie.”– dodaje 30 letni Krzysiek. “Seksownie, elegancko i po prostu pięknie – tak wygląda moja ukochana w sukience” – wspomina 20 letni Julek.

Jako kobiety, które tyle dobrego usłyszały o tym, jak bardzo podobam się mężczyznom w sukienkach, postanowiłyśmy zapytać o bardziej szczegółowe informacje dotyczące stylu, dodatków czy długości. Odpowiedzi nas zaskoczyły i to bardzo pozytywnie. Mężczyźni wcale nie uważają, że krótka mini i wysokie szpilki to najbardziej kobieca i seksowna stylizacja. W swoich wyborach stawiają na elegancję i klasykę, szczególnie przy ważnych wyjściach sami wskazali na sukienki koktajlowe, w których kobieta wygląda prawdziwą damę. Do tego wybraliby klasyczne szpilki i skromną biżuterię. Umówmy się jednak, żę to zdecydowanie wersja dla rodziny i znajomych z pracy. “Kiedy zostajemy z moją żoną sami albo mamy wolny wieczór i wychodzimy na miasto zdecydowanie wolę coś krótszego i bardziej obcisłego, ale nadaje eleganckiego i nie wulgarnego” – dodaje Krzysiek, małżonek z 5-letnim stażem. Kamil również podkreśla, że uwielbia swoją dziewczyną w bardziej prowokujących sukienkach, ale tylko wtedy, gdy zostają w domu albo idą na domówkę do najbliższych przyjaciół. Jak sam mówi, nie chcę by inni mężczyźni patrzyli na jego ukochaną. W codziennych stylizacjach, jak się okazało, mężczyźni stawiają na zwiewność, lekkość, ale też wygodę swoich wybranek. Jak podkreślają, kochają swoje kobiety w sukienkach, ale chcą też by one czuły się komfortowo.

A dodatki? Nie ma co ukrywać, szpilki wygrywają zawsze i wiemy o tym doskonale także i my. Ale trampki czy eleganckie sandałki też są jak najbardziej lubiane przez mężczyzn i podobają im się w stylizacjach pań. Biżuteria i pozostałe dodatki to już jak sami twierdzą kwestia gustu, ale najbardziej lubią, kiedy ich kobiety noszą po prostu to, co od nich otrzymały. W sumie nas to nie dziwi, a was?

Sukienki to element garderoby, który zawsze się przyda, a każda kobieta wygląda w nich zjawiskowo, Doskonale pasują na każdą okazję, na co dzień i od święta. A przy tym jeszcze podobamy się w nich naszym ukochanym. Czy można chcieć więcej?

Tagi: , , ,

Podobne wpisy

by
Poprzedni wpis Następny wpis