Festiwalowy niezbędnik

@maffashion_official

Festiwale muzyczne są niesamowite! To niezapomniane chwile dobrej zabawy, często trwające kilka dni, podczas których musimy sobie poradzić w różnych warunkach. Dlatego warto się do nich odpowiednio przygotować, aby być przygotowanym na każde okoliczności. Dzięki temu nic nie zepsuje nam doskonałej zabawy! Podczas festiwalu często musimy być przygotowani na upał, deszcz, brud, tłumy, długie godziny stania, tańców i dobrej zabawy.

@stylowi.pl

Telefon i powerbank

Bez telefonu już nikt z nas nie wyobraża sobie życia bez telefonu. Będąc na festiwalu może okazać się szczególnie potrzebny, aby utrzymywać stały kontakt ze znajomymi, śledzić na bieżąco harmonogram koncertów, a także żeby uwiecznić najcenniejsze chwile. Ponieważ baterie w nowoczesnych smartfonach nie są zbyt żywotne, na czas parodniowego festiwalu warto zaopatrzyć się w pojemny powerabank. Pozwoli nam on przetrwać kilka dni bez prądu i nie stracić przy tym łączności ze światem.

@sincerelyjules

Torebka w stylu „nerki”

Te wygodne i pojemne saszetki to doskonałe rozwiązanie na festiwalową zabawę. Co więcej, znajdziemy je niemal we wszystkich kolorach tęczy, z modnymi wzorami i nadrukami – to wygodny i niezwykle stylowy dodatek idealnie pasujący do festiwalowych stylizacji. Co więcej, nerki są niewielkich rozmiarów, więc będziemy zmuszeni zabrać tylko najpotrzebniejsze rzeczy, a sposób ich noszenia sprawi, że ważne rzeczy takie jak telefon, pieniądze i dokumenty będziemy mieć cały czas pod kontrolą. Jednocześnie taka torebka nie utrudni nam tańców i nie przeszkodzi w dobrej zabawie!

Peleryna przeciwdeszczowa

Pogoda latem może zmienić się nieoczekiwanie. Słoneczny upalny dzień może niespodziewanie zaskoczyć nas rzęsistym deszczem. Dlatego szykując się na festiwal muzyczny warto mieć przy sobie pelerynę przeciwdeszczową, aby chwilowe załamanie pogody nie zepsuło nam koncertu ulubionego wykonawcy.

W ofercie sklepów znajdziemy najróżniejsze kolory, wzory i wymyślne detale – dzięki temu ten funkcjonalny gadżet nie tylko nie zepsuje naszej stylizacji, a ochroni ją przed deszczem i nada jej nowe oblicze. Tego rodzaju płaszcze najczęściej zajmują niewiele miejsca, dzięki czemu bez problemu schowamy ją w naszej podręcznej torebce.

@stylowi.pl

Dwuczęściowy strój kąpielowy

Dwuczęściowy strój kąpielowy to wygodne i wielofunkcyjne rozwiązanie podczas letnich imprez plenerowych. Podczas ekstremalnych upałów pozwolą nam się ochłodzić, a także, będą pomocne przy korzystaniu z zewnętrznych prysznicy. Ponadto to modne uzupełnienie festiwalowego look’u!

Krem z filtrem przeciwsłonecznym

Oprócz ochrony przed deszczem, warto zadbać także o odpowiednią ochronę przed szkodliwymi promieniami słonecznymi. Na koncertach – jeśli pogoda nam dopisze, narażeni będziemy na ostre słońce przez cały dzień. Dlatego koniecznie weźmy ze sobą krem z filtrem SPF, który zabezpieczy delikatną skórę twarzy, ramion i pleców przed bolesnym poparzeniem. Zdecydowanie ostatnie czego chcemy to piekąca, czerwona skóra w „polowych” warunkach.

@sincerelyjules

Okulary przeciwsłoneczne

Ten niezwykle stylowy dodatek to jeden z niepodważalnych niezbędników festiwalowych. W słoneczne dni ochroni nas przed słońcem, a także przed kurzem i pyłem. Będzie też modnym uzupełnieniem naszej stylizacji i ratunkiem, kiedy po nieprzespanej nocy imprezowania będziemy chcieli sprytnie ukryć oznaki zmęczenia.

Tagi: , , , , , ,
by
Poprzedni wpis Następny wpis