Fryzury damskie – moda na lato 2018

Tego lata wśród modnych uczesań damskich będzie królował artystyczny nieład. Poszaleć będzie można z grzywką i kolorem. Wakacyjne trendy z pewnością ucieszą kobiety, który lubią szokować swoim wyglądem. Jesteście ciekawe, co w modzie piszczy?

Zarówno długie, jak i krótkie włosy będą tego lata w modzie – najlepiej z długą grzywką, co najmniej do połowy czoła, i w odważnych kolorach. Jeśli myślałaś o rewolucyjnych zmianach na swojej głowie, to właśnie teraz jest dobry czas, żeby zrealizować swoje plany, a więc do dzieła!

Stylizacje retro

Ponadczasowy bok z grzywką w tym roku zdecydowanie odzyska czasy swojej świetności. Im bardziej napuszone włosy, tym lepiej. Modne będą także luźno upięte koki. To doskonałe fryzury do stylizacji retro – będą pasowały do dzwonów, skórzanych kurtek i mocno wzorzystych koszul. A fryzura w stylu hippie? Zdecydowanie nie popełnisz faux pas, czesząc włosy na wzór dzieci kwiatów. Kwiaty w ogóle w tym sezonie są bardzo modne, zatem możesz do woli wpinać je we włosy i zaplatać z nich wianki. W te wakacje wianek z powodzeniem może zastąpić welon u panien młodych bądź stanowić do niego modny dodatek.

Więcej inspiracji z kwiatami  w kolekcji >>> Kwiaty we włosach

Warkoczyki

Moda na grube warkocze i cienkie warkoczyki w dużej ilości zdecydowanie powraca i to właśnie teraz. To, co nosiłyśmy na głowie w latach 90. znów jest na topie! Warkocze są modne tego lata w każdym wydaniu. Najlepiej, aby były luźno zaplecione. Jeśli masz długie włosy, możesz je owijać dookoła głowy lub wykorzystać do zrobienia koka. Będą wyglądać zjawiskowo, jeśli zdecydujesz się na kolorowe pasma. Wysoko uczesane kuce również są bardzo modne – można je połączyć z cienkimi warkoczykami.

Fruzra

Więcej stylowych propozycji w kolekcji >>> Fryzury

Krótkie cięcie

Jeśli nie lubisz długich włosów lub właśnie Ci się znudziły i masz ochotę na krótkie cięcie, to doskonała wiadomość dla Ciebie – krótkie fryzury również są bardzo modne tego lata. Najlepiej połączyć je z asymetryczną grzywką, która doda Ci seksapilu. Krótkie włosy to wygodna propozycja na lato, co więcej – pamiętaj, że krótkie cięcie odmładza.

Źródło: @juliana.key

 

 

Więcej stylowych propozycji w kolekcji >>> Fryzury

Odważne kolory

Blorange, czyli połączenie blondu i pastelowego odcienia pomarańczy, powoli wychodzi już z mody, ustępując miejsca purpurze i burgundowi. Modne odcienie włosów to także róż i fiolet. Można w ten sposób zafarbować włosy na stałe lub tymczasowo, używając produktów zmywalnych po kilku myciach – sprejów, maseczek i płukanek. Warto spróbować! Przy ciemniejszych odcieniach włosów zazwyczaj najpierw będzie trzeba zrobić dekoloryzację. Jeśli nie chcesz całej głowy pokrywać krzykliwym kolorem, możesz się zdecydować na kolorowy akcent, np. pasemka czy kolorowy przedziałek.

  

Więcej inspiracji w kolekcji >>> Trendy 2018

Gotowa na rewolucyjne zmiany na swojej głowie? Lato sprzyja metamorfozie, a nowa fryzura jest jedynym z ważniejszych jej elementów. Ten sezon zdecydowanie należy do kobiet odważnych. To czas na zmiany! Kiedy już się na nie zdecydujesz, nie zapomnij zaprezentować swojego nowego image na naszym portalu. W ten sposób zainspirujesz inne kobiety do działania.

Tagi: , , , , , , , ,
by
Poprzedni wpis Następny wpis