Jak upolować zniżkę przy zamówieniach jedzenia

Czy twój bank może zaoferować coś więcej niż tylko prowadzenie konta? Santander Consumer Bank prowadzi różne programy rabatowe oraz lojalnościowe, dzięki którym to ty możesz zaoszczędzić podczas codziennego korzystania ze swojej karty bankowej. W tym artykule poznasz sprawdzone sposoby, jak upolować zniżki przy zamówieniach jedzenia. Czytaj dalej!

Instytucje finansowe starają się przekonywać potencjalnych klientów różnymi programami i zniżkami, a także wprowadzają nowe rozwiązania, aby utrzymać przy sobie tych obecnych. Santander Consumer Bank wyszedł z założenia, że karta kredytowa może być czymś więcej niż tylko środkiem płatniczym. Czy wiesz, że dzięki niej możesz otrzymać zwrot za zakupy nawet do 360 zł rocznie? Chcesz poznać szczegóły?

Visa TurboKARTA– płać i otrzymuj zwrot

W ofercie banku pojawiła się karta kredytowa Visa TurboKARTA, która pozwala na otrzymanie zwrotu za wybrane zakupy, nawet do 360 zł rocznie. Na jakich zasadach funkcjonuje? Zwrot za zakupy działa wyłącznie na terenie Polski, to znaczy, że refundacja na twoją kartę przyjdzie tylko wtedy, gdy zakupy robisz w sklepach w naszym kraju. Chcesz poznać szczegóły?

 • 1 % zwrotu za zakupy na wybranych stacjach paliw, a także za zakup paliwa,
 • 3% zwrotu przy płatności w restauracjach, pubach i fast foodach,
 • 5%, gdy skorzystasz z usług wskazanych myjni samochodowych!

Visa TurboKARTA gwarantuje również bezpłatny pakiet car assistance, a dzięki intuicyjnej aplikacji mobilnej masz stały i wygodny wgląd w transakcje dokonywane kartą. By uzyskać Visa TurboKARTA nie musisz już wychodzić z domu – umowę zawrzesz za pośrednictwem internetu.

Poznaj program bankujzrabatami.pl

Kolejnym krokiem w stronę tworzenia programów rabatowych jest strona bankujzrabatami.pl, którą wprowadził Santander Consumer Bank. Codziennie można korzystać z dostępnych rabatów u partnerów programu. Jak to działa? Przede wszystkim należy mieć konto w banku, a następnie:

 • wystarczy wejść na stronę bankujzrabatami.pl,
 • odnaleźć program zniżkowy, który cię interesuje,
 • ściągnąć odpowiedni kod rabatowy i udać się do sklepu partnera,
 • teraz przyda się karta kredytowa – opłać swoje zamówienie, wpisując odpowiedni kod rabatowy, aby obniżyć wartość koszyka,
 • gotowe!

Warto obserwować dostępne oferty i rabaty u partnerów, ponieważ codziennie pojawiają się nowe. Niektóre z nich są ograniczone czasowo, jednak każdy jest dokładnie opisany na stronie programu.

 

Jak minimalizować koszt swoich zakupów?

Nieterminowa spłata karty kredytowej może spowodować naliczenie odsetek zgodnych z tabelą opłat bankowych, dlatego jeżeli chcesz minimalizować koszt obsługi, pamiętaj o zasilaniu konta. Możesz robić to na wiele sposobów:

 • spłata całkowita w określonym czasie, aby uniknąć dodatkowych kosztów związanych z RRSO,
 • spłata minimalna, aby uniknąć kar umownych,
 • rozłożenie spłat w usłudze Ratio, która gwarantuje niskooprocentowane raty.

Jeżeli masz wątpliwości, która opcja będzie dla ciebie dostępna i opłacalna, skontaktuj się ze swoim doradcą bankowym.

Tagi: ,
by
Poprzedni wpis Następny wpis