Jak zachować ślubne wspomnienia?

Organizacja ślubu jest bardzo emocjonującym zadaniem wymagającym od przyszłych małżonków załatwiania wielu spraw. Mimo to, dzień złożenia przysięgi małżeńskiej powinien przede wszystkim być zapamiętany, jako piękne wydarzenie, do którego można wracać z uśmiechem i radością w sercu. Sposobów, aby utrwalić najdrobniejsze detale, zarówno z uroczystości ślubnej, jak i weselnej jest kilka i należą do nich zdjęcia wklejone do ozdobnego albumu, kartki czy inne pamiątki wręczone od weselników. Innym ciekawym pomysłem na upamiętnienie ślubu jest drewniana księga gości, która będzie tworzyć oryginalną kompilację weselnych wspomnień.

Czym jest księga gości?

Rozwiązaniem, dzięki któremu skutecznie można zatrzymać ulotność chwil, jest księga gości. Jest to swego rodzaju album, służący do robienia wpisów przez rodzinę i przyjaciół m.in. w postaci życzeń i porad bądź wklejania weselnych zdjęć, które są robione od ręki z wykorzystaniem fotobudki. To, co się w nim znajdzie, zależy jedynie od wyobraźni Pary Młodej i zaproszonych gości. Księga gości w drewnianej oprawie wygląda bardzo elegancko i na pewno wzbudzi zainteresowanie wśród uczestników wesela.

Dlaczego warto kupić księgę gości na wesele?

Dla poszukiwaczy niebanalnych rozwiązań, które ubarwią wesele, drewniana księga gości będzie strzałem w dziesiątkę. Album tego typu ma wiele zalet i warto go zakupić, ponieważ:

  • urozmaica zabawę – kładąc księgę w wyeksponowanym miejscu, goście będą mogli się do niej wpisać w dowolnym momencie,
  • jest pamiątką na lata – dzięki drewnianej okładce księga zyskuje znakomitą trwałość i karty znajdujące się we wnętrzu nie ulegną zniszczeniu,
  • ma indywidualny wzór – jeśli księga ma być niepowtarzalna, warto pomyśleć nad charakterystyczną grafiką nawiązującą do np. do zainteresowań Pary Młodej,
  • stanowi handmade wysokiej jakości – księga wykonana jest ręcznie, bardzo starannie i z materiałów najlepszego gatunku.

Księgi gości występują w różnych rodzajach, a jednym z najbardziej popularnych są te z ankietami do wypełnienia. Ta odmiana ksiąg daje możliwość stworzenia atrakcyjnej i zabawnej ślubnej pamiątki. Ankiety można wypełnić w humorystyczny sposób, by w przyszłości para posiadająca już dłuższy staż małżeński mogła z łatwością przypomnieć sobie wszystkich uczestników wesela. Ankieta może zawierać takie rubryki do wypełnienia jak: receptę na szczęśliwe małżeństwo, mini test ze śmiesznymi pytaniami, a także miejsce na zdjęcie i wiele innych.

Dostępne są również księgi gości z czarnymi kartami do wklejania zdjęć. Fotobudki coraz częściej ustawiane są w weselnych salach i nic w tym dziwnego, ponieważ dzięki nim można stworzyć znakomitą pamiątkę składającą się z kolekcji zdjęć robionych przez gości na bieżąco w trakcie wesela. Różnorodne fotografie, do których będzie pozować Para Młoda wraz z gośćmi, bądź sami biesiadnicy korzystający z zabawnych rekwizytów, będą wspaniale prezentować się na czarnych kartach księgi gości.

Księga gości i album ślubny w jednym klimacie!

Drewniana księga gości wygląda zjawiskowo i czy w związku z tym nie byłoby wspaniale mieć również drewniany album wykonany w takim samym klimacie? Trwała brzozowa okładka, na której zostaną wygrawerowane imiona nowożeńców, data oraz unikatowy motyw graficzny ozdobią zarówno księgę i album. Inwestując w zestaw złożony z księgi gości i albumu na zdjęcia zyskujesz:

  • komplet w spójnym stylu – okładki z jasnego drewna są bardzo gustownie i razem będą pięknie prezentować się na półce,
  • praktyczne pamiątki – możesz je przechowywać w jednym miejscu, by pod ręką mieć ślubne zdjęcia oraz ślad po gościach w postaci ich wpisów i życzeń.

Dzień ślubu to bardzo ważna uroczystość, do której trzeba solidnie się przygotować również pod kątem pomysłów, dzięki którym zostanie upamiętniony ten wyjątkowy czas. Jeśli chcesz przechowywać wspomnienia w wielkim stylu i w trwały sposób, by po kilku, a nawet kilkudziesięciu latach móc wrócić do tego wydarzenia z zachwytem, wybierz drewnianą księgę gości oraz album, które spersonalizujemy pod swoje upodobania.

Wpadnij na carpentry-shop.pl i skorzystaj z rabatu na -10% (carpentry10)

Tagi: , , , , ,

Podobne wpisy

by
Poprzedni wpis Następny wpis