Jakie kolczyki wybrać dla alergika?

Alergia stanowi spore ograniczenie w kwestii wyboru biżuterii. Kobiety ze skłonnością do uczuleń często musza rezygnować z noszenia ozdób na co dzień, gdyż nawet złote lub srebrne kolczyki powodują pojawienie się wysypki oraz uporczywego świądu. Dobrym wyborem w takim przypadku jest zakładanie biżuterii ze stali chirurgicznej. Jej hipoalergiczność i wysoka jakość wykonania sprawiają, że biżuteria jest w pełni bezpieczna nawet dla wyjątkowo wrażliwej skóry.

1. Hipoalergiczna biżuteria ze stali chirurgicznej

2. Wysokiej jakości materiał o długiej trwałości

3. Elegancja na co dzień i od święta

Noszenie biżuterii ze słabej jakości kruszców lub tanich metali jest częstą przyczyną alergii. Uczulenie pojawia się zarówno u osób, które wcześniej nie wykazywały jej objawów, jak i u tych, które zmagają się z reakcjami alergicznymi od lat. Na uczulenie na biżuterię szczególnie narażone są kobiety, które mają bardzo wrażliwą skórę. Przykrych dolegliwości można uniknąć, wybierając biżuterię ze stali chirurgicznej. Dowiedz się więcej na jej temat.

Hipoalergiczna biżuteria ze stali chirurgicznej

Biżuteria ze stali chirurgicznej jest tworzona przez jubilera podobnie jak kolczyki, naszyjniki i bransoletki wykonywane ze złota, srebra i platyny. Ozdoby dostępne między innymi na https://bunnyblink.pl/pl/c/NASZYJNIKI/19 są produkowane z najwyższą dbałością o jakość surowca. Stal chirurgiczna jest pozbawiona jakichkolwiek domieszek innych metali. Jest to taki sam surowiec jak ten, którego używa się do produkcji narzędzi chirurgicznych. Dzięki temu można mieć pewność, że jest to materiał stworzony z najwyższą starannością o skład surowca.
Biżuteria wykonana ze stali chirurgicznej jest w pełni bezpieczna dla alergików. Jej noszenie nie powoduje reakcji alergicznych w postaci wysypki, zaczerwienienia skóry, swędzenia, opuchlizny lub owrzodzeń. Dzięki temu panie z wrażliwą skórą mogą nosić biżuterię na co dzień, nawet gdy wcześniej musiały z niej całkowicie zrezygnować. Kolczyki, naszyjniki lub bransoletki z hipoalergicznej stali mogą posiadać ozdobne zawieszki z tego samego materiału lub kamienie szlachetne i inne ozdoby. Szeroka oferta antyalergicznej biżuterii sprawia, że łatwo znaleźć wśród niej dodatki dla niemalże każdej kobiety.

Wysokiej jakości materiał o długiej trwałości

Naszyjniki lub kolczyki ze stali chirurgicznej cechują się wysoką trwałością. Służą niezawodnie przez długie lata, zachowując elegancki wygląd. Stal chirurgiczna jest niepodatna na zarysowania, pęknięcia i zmianę kształtu. Dzięki temu można zakładać ją na co dzień, bez obaw, że zniszczy się w czasie kąpieli, zmywania naczyń lub wykonywania innej czynności, która wymaga stosowania detergentów. Stal chirurgiczna nie przebarwia się i nie śniedzieje również w przypadku długotrwałego kontaktu z potem i łojem wydzielanym przez skórę. Co więcej, stal jest dość twarda, dlatego nie można zginać jej w palcach podobnie jak złota lub srebra.

Elegancja na co dzień i od święta

U jubilera znajdzie się biżuterię ze stali chirurgicznej, zaprojektowaną z myślą o codziennym lub okazyjnym użytkowaniu. Na co dzień dobrze sprawdzają się kolczyki, naszyjniki i bransoletki w stylu celebrytki, z modnymi charmsami lub chwostami. Pozłacana biżuteria ze stali chirurgicznej jest natomiast idealnym wyborem na większe wyjścia. Dekoracyjna złota warstwa doskonale imituje drogi kruszec i dodaje szyku nawet skromnej małej czarnej. Ponadto pozłacane kolczyki bądź wisiorki są równie trwałe co zwykła biżuteria ze stali chirurgicznej.

Tagi: ,

Podobne wpisy

by
Poprzedni wpis Następny wpis