Kochasz być sobą? Wyraź to z limitowaną kolekcją answear.LAB x Paulina Krupińska

Młoda marka answear.LAB zaprasza cię do świata pełnego marzeń, optymizmu i pozytywnej energii, dzięki której osiągniesz wszystko, czego pragniesz. Poznaj limitowaną kolekcję answear.LAB x Paulina Krupińska i nie bój się postępować zgodnie z hasłem: „Dare to dream”.

Jak spełniają się marzenia z answear.LAB?

Polskiej marce się wyśniło, a Paulinie Krupińskiej wymarzyło – tak powstała limitowana kolekcja opierająca się na marzeniach i udowadniająca, że nie ma rzeczy niemożliwych. Nowoczesnej propozycje answear.LAB napędzają do zmian, przełamywania utartych schematów i podążania swoją drogą, którą dotrzesz do upragnionego celu. Łatwo nie będzie, ale marzenia same się nie spełnią, jeśli nie postanowimy im pomóc.

Przekonała się o tym Paulina Krupińska, która sygnuje kolekcje. „Ja też trochę tym marzeniom pomogłam…swoją pracowitością, determinacją i zaangażowaniem. Uważam, że nie wolno siedzieć z założonymi rękami i czekać aż wszystko do nas samo przyjdzie, tym bardziej marzenia. Trzeba brać życie garściami i wychodzić na przeciw tym marzeniom. Jeśli czego bardzo chciałam i o czymś marzyłam, to robiłam wiele kroków żeby je chwycić, czasem był to krok wstecz, ale jakże potrzebny. Pewne sytuacje i rzeczy dzieją się w naszym życiu wtedy kiedy jesteśmy na nie gotowi.” – przekonuje znana modelka i prezenterka. Jej udział w limitowanej kolekcji to nie jedyny kobiecy pierwiastek. Sesję wizerunkową wykonała Marta Wojtal, która na zdjęciach jak nikt inny potrafi ukazać kobiecą duszę.

Limitowana kolekcja, dzięki której uwierzysz w siłę marzeń

Limitowana kolekcja answear.LAB x Paulina Krupińska łączy w sobie komfort, zmysłowość i elegancję, dzięki czemu możesz kształtować swój styl na własnych warunkach. Skórzane komplety pozwalają poczuć się pewnie niezależnie od okazji, minimalistyczne sukienki podkreślają sylwetkę, wyzwalając twój sex appeal, a zamaszyste spodnie damskie i koszule oversize pozwalają ci radzić sobie z wyzwaniami dnia codziennego. Oprócz odzieży damskiej znajdziemy tutaj także efektowne akcesoria: torebki damskie i paski skórzane oraz buty. „Pracując tyle lat w branży modowej marzyłam o czymś, co będzie bardzo spójne ze mną i pod czym będę mogła się podpisać w 100 %. Taka właśnie jest kolekcja answear.LAB: totalnie synergiczna z moim charakterem i wartościami. Wygodne ubrania, które są eleganckie, komfortowe i jednocześnie zmysłowe -takie połączenie sprzeczności jest we mnie i zapewne w każdej kobiecie.” – mówi Paulina Krupińska.

Design to nie wszystko – liczy się także jakość. Answear.LAB postarał się, aby odzież damska była wykonana ze szlachetnych tkanin, takich jak skóra naturalna, wiskoza z dodatkiem jedwabiu czy modal. „W nowej kolekcji stawiamy na jakość materiałów i szycia. Chcemy, aby ubrania w niej zawarte zostały z naszymi klientkami na dłużej w ich szafach– by przez wiele sezonów mogły dodawać każdej noszącej je kobiecie siły, odwagi, a nawet otuchy.” – podkreśla Agnieszka Korsak, brand director answear.LAB. Całość limitowanej kolekcji można znaleźć wyłącznie na Answear.com.

Tagi: ,
by
Poprzedni wpis Następny wpis