Mediheal w Polsce – postaw na maski w płachcie nr 1 w Korei

Znana od wielu lat marka Mediheal powstała w Korei dzięki współpracy najlepszych dermatologów i kosmetologów. Ich maski w płachcie to produkty o najlepiej wyselekcjonowanym składzie, ukierunkowanym na szybkie i skuteczne działanie. Zastanawiasz się, co sprawia, że stały się one nr 1 w Korei? Myślisz nad przetestowaniem tych masek? Zobacz, czym są i dlaczego podbiły serca koreańskich kobiet.

Maska w płachcie – czym jest?

Jest to jeden z produktów pielęgnacyjnych przeznaczony do stosowania na twarzy. Maseczka w płachcie to kosmetyk, dzięki któremu w krótkim czasie możliwe jest efektywne działanie na skórę twarzy. Ma formę płachty, tworzonej z różnych tkanin, bawełny, centel czy hydrożelu, z odpowiednio wyciętymi otworami na oczy, nos i usta. Jest ona w całości nasączona składnikami aktywnymi, których skład zależny jest od wybranego rodzaju maseczki. W sprzedaży występują m.in. maski w płachcie o działaniu przeciwzmarszczkowym, rozświetlającym czy nawilżającym.

Mediheal, czyli koreańska jakość produktów do pielęgnacji twarzy

Koreanki to kobiety, które na całym świecie słyną z idealnie gładkiej, porcelanowej cery. Nie jest to jednak zasługa genów, a właściwej pielęgnacji skóry twarzy, która w ich tradycji składa się z dziesięciu różnych kroków. Jednym z nich, a dokładniej nr 7., są właśnie maseczki w płachcie. Ich aplikacja jest rytuałem mającym nie tylko szybko poprawić wygląd cery, ale i odprężyć. W myśl zasad Koreanek, maseczki w płachcie powinny być zakładane przynajmniej dwa razy w tygodniu i od razu przynosić widoczny efekt. I właśnie to sprawiło, że produkty Mediheal stały się ich numerem 1 w pielęgnacji. Te koreańskie maseczki to sposób na piękną skórę już w 20 minut. Od niedawna maseczki w płachcie Mediheal możesz kupić w Rossmanie!

Marka Mediheal tworzy produkty, które pozwalają na profesjonalną dbałość o cerę w zaciszu własnego mieszkania. Ich kosmetyki w formie maseczek do twarzy w płachcie powstają w wyspecjalizowanych laboratoriach, w całkowicie zautomatyzowanym procesie produkcji.  Dzięki temu możesz mieć pewność, że stworzone zostały w całkowicie sterylnych i bezpiecznych warunkach, a ich stosowanie nie zagraża Twojej cerze szkodliwymi zanieczyszczeniami.

Koreańskie maseczki w płachcie Mediheal to skuteczne działanie przede wszystkim dzięki właściwemu materiałowi płachty, który efektywnie dostarcza do skóry składniki aktywne nim wyparują. Do stworzenia płachty wykorzystują naturalne włókna, hydrożele i biocelulozę, cechujące się idealną przyczepnością i delikatnym, nieprzerwanym przewodnictwem składników danej maseczki. Markę Mediheal wyróżnia również ciekawość, która prowadzi ich ekspertów do tworzenia coraz to nowych masek, łączących w sobie różnorodne emulsje, esencje i kremy. To zaś przyczynia się do dużego wyboru produktów, pozwalającego na sprostanie każdemu typowi skóry – zarówno tej przesuszonej, jak i potrądzikowej, oraz wielu innym.

Kiedy warto stosować maseczkę do twarzy w płachcie?

Maseczki koreańskie warto wykorzystywać w codziennej, domowej pielęgnacji, gdy czujesz, że Twoja twarz potrzebuje szybkiej pomocy. Mogą być stosowane profilaktycznie, w walce z przebarwieniami czy przed ważnymi uroczystościami rodzinnymi, na których chcesz pięknie wyglądać. Nasączone płachty pomogą Ci w tym, rozświetlając twarz i nadając jej niesamowitego blasku. Sprawią także, że na odżywionej i oczyszczonej cerze makijaż będzie się lepiej prezentował i utrzymywał.

Najlepsze efekty maski w płachcie przynoszą stosowane tuż po wieczornej kąpieli, na dokładnie oczyszczonej twarzy. Ciepła, parująca woda pomaga otworzyć pory w skórze twarzy, co przyczynia się do ich łatwiejszego oczyszczenia, a następnie do lepszego wchłaniania substancji aktywnych zawartych w masce. Należy jednak pamiętać, aby dokładnie przestrzegać instrukcji zamieszczonej przez producenta na opakowaniu. Nie należy bowiem przekraczać określonego czasu aplikacji maseczki, gdyż jej przetrzymanie może wywołać odwrotny efekt od zamierzonego. Najczęściej aplikacja powinna trwać od 15 do 20 minut i warto się kierować zasadą, że lepiej krócej, niż za długo. A jeśli po zdjęciu płachty pozostały na twarzy resztki niewsiąkniętych składników aktywnych, nie zmywaj ich – wmasuj je delikatnie w twarz.

Systematyczność w użyciu koreańskich maseczek w płachcie poprawi wygląd skóry twarzy, odpowiednio ją nawilży i uelastyczni. Każda koreańska maska to sposób na domowe spa, gdy nie mamy czasu lub funduszy na wizytę u kosmetyczki – maski Mediheal przyniosą równie dobry efekt. Wybierz odpowiednią do swojej cery i przekonaj się sama, dlaczego Mediheal jest numerem 1 wśród Koreanek.

Tagi: , ,

Podobne wpisy

by
Poprzedni wpis Następny wpis