Najlepsza oferta na abonament – dołącz do nju

artykuł sponsorowany

Szukasz atrakcyjnej oferty na abonament? W nju mobile paczka GB rośnie z czasem, a wysokość abonamentu jest elastyczna – płacisz tyle, ile korzystasz. Poznaj ofertę nju!

W nju na abonament do wyboru masz trzy plany telefoniczne – 19 zł, 29 zł i 39 zł. W każdym z nich Twoja paczka danych rośnie wraz z Twoim stażem w sieci – tak działa bezpłatna usługa „im dłużej, tym lepiej”. A oto szczegóły:

Abonament bez limitu 19 zł

● nielimitowane rozmowy w kraju i roamingu UE
● SMS ‒ 9 gr, MMS ‒ 19 gr (maksymalnie za 9 zł)
● internet: na start – 1 GB, po pół roku ‒ 2 GB, po roku ‒ 2,5 GB, po dwóch latach ‒ 3 GB.

Abonament bez limitu 29 zł

● nielimitowane SMS-y, MMS-y i rozmowy w kraju i w roamingu UE
● internet: na start ‒ 10 GB, po pół roku ‒ 20 GB, po roku ‒ 25 GB, po dwóch latach ‒ 30 GB.

Abonament bez limitu 39 zł

● nielimitowane SMS-y, MMS-y i rozmowy w kraju i roamingu UE
● internet: na start ‒ 20 GB, po pół roku ‒ 40 GB, po roku ‒ 50 GB, po 2 latach ‒ 60 GB.
Co ważne, wysokość abonamentu nie jest sztywna. Wysokość rachunku uzależniona jest od tego, ile korzystasz w danym miesiącu. Dopóki nie osiągniesz pełnej kwoty abonamentu (np. 29 zł), opłaty naliczane są według cennika: minuta rozmowy – 19 gr, za SMS – 9 gr, MMS – 19 gr, 1 MB – 19 gr. Po przekroczeniu wysokości abonamentu, opłaty nie są dalej naliczane, a Ty korzystasz z usług bez limitu. Jeżeli w danym miesiącu korzystasz mniej i nie osiągniesz pełnej kwoty abonamentu, płacisz tylko tyle, ile wynika z cennika.
Wszystkie szczegóły oferty nju dostępny są na stronie: https://www.njumobile.pl/oferta/abonament-mono. Znajdziesz tam również formularz on-line, za którego pomocą możesz zamówić nowy numer lub przenieść dotychczasowy numer do nju.

Nju internetowy – jeszcze więcej GB

Nju mobile przygotowało również ofertę internetową. W planie nju internetowy za 29 zł miesięcznie otrzymujesz 40 GB (w tym 3,39 GB roamingu w UE). Gdy wykorzystasz cały pakiet, dalej możesz korzystać z internetu, jednak prędkość połączenia zostaje ograniczona do 1 Mb/s. W nju internetowym również działa usługa „im dłużej, tym lepiej”. Dostępny pakiet rośnie wraz z Twoim stażem w sieci:
• na start – 40 GB
• po pół roku w nju – 80 GB
• po roku w nju – 100 GB
• po dwóch latach w nju – 120 GB.
W razie potrzeby możesz także aktywować pakiet 9 GB za 9 zł.
Wysokość rachunku w nju internetowym zależy od tego, ile GB zużyłeś w danym miesiącu. Według cennika płacisz 19 gr za 1 MB. Gdy osiągniesz kwotę 29 zł, opłaty nie są dalej naliczane, a Ty korzystasz z pozostałych danych. Jednak jeżeli w danym miesiącu rzadziej korzystasz z internetu, rachunek może być niższy niż 29 zł. Płacisz tyle, ile korzystasz! jeśli w danym miesiącu nie korzystasz z internetu, Twój rachunek może wynieść 0 zł. Wszystkie informacje o ofercie internetowej nju znajdziesz na stronie https://www.njumobile.pl/oferta/internet-mobilny.

Dodatkowa karta w nju na abonament

Jeżeli jesteś klientem nju na abonament i potrzebujesz większej ilości danych internetowych, możesz także dokupić drugą kartę SIM. Dodatkową kartę możesz umieścić np. w routerze LTE albo w telefonie z funkcją Dual SIM. Za drugi numer zapłacisz 19 zł – kwota ta będzie dodana do faktury za numer główny. W tej cenie na start otrzymujesz 20 GB (w tym 2,23 GB do wykorzystania w roamingu w UE). Dzięki usłudze „im dłużej, tym lepiej” transfer dla numeru dodatkowego będzie rósł:
• po pół roku w nju – 40 GB
• po roku w nju – 50 GB
• po dwóch latach w nju – 60 GB.

Możesz mieć od razu 60 GB – liczy się staż numeru, do którego dokupujesz nju internet dodatkowy.
W nju mobile nigdy nie zabraknie Ci internetu mobilnego!

Tagi:

Podobne wpisy

by
Poprzedni wpis Następny wpis