Naturalnie piękne usta – hity kosmetyczne

@pinterest.com

Emily Ratajkowski, Kylie Jenner, Hailer Bieber… Wystarczy przewinąć kilka rolek na Instagramie, aby uświadomić sobie oczywistość: mięsiste usta z dobrze zarysowanym łukiem Kupidyna są bardziej niż kiedykolwiek popularne w sieciach społecznościowych. Chcąc nadążyć za trendami, zastanawiamy się nad zaletami medycyny estetycznej i iniekcjami kwasu hialuronowego – na szczęście dzięki tym  serum o działaniu wypełniającym można uzyskać piękne, naturalnie pełne usta w domu.

@editorialist.com

Usta na celowniku

Jedną z pierwszych rzeczy, które człowiek zauważa u drugiej osoby, jest jej uśmiech. Innym powodem naszego pociągu do korygowania ust – w tym bolesnych zastrzyków z kwasu hialuronowego, są po prostu konsekwencje starzenia się, które, podobnie jak opadanie powiek, prowadzą również do utraty objętości ust. Z biegiem czasu poziom kolagenu spada, tak samo jak liczba naczyń krwionośnych, które są odpowiedzialne za ich soczysty odcień. Na koniec nie możemy zapominać o czynnikach zewnętrznych, w szczególności promieniach UV, które również odgrywają znaczącą rolę w starzeniu się naszych soczystych ust.

@theeverygirl.com

Mniej inwazyjne sposoby

Dla wszystkich tych, którzy nie chcą poddawać się inwazyjnym zabiegom estetycznym, istnieją inne rozwiązania, mniej trwałe i wsuwane bezpośrednio do kosmetyczki. Wśród nich serum i balsamy wypełniające, które stosowane dzień po dniu w naturalny sposób zwiększa objętość ust. Jakie wybrać?

@shanibar

Serum powiększające usta Dior

Jego naturalne pigmenty dopasowują się do wszystkich odcieni skóry i obiecują optymalne nawilżenie przez cały dzień. Serce jego formuły to kwas hiarronowy i ekstrakt z kwiatu malwy, które razem widocznie wypełniają kontur ust. Jest wszechstronny, można go również nakładać wieczorem, przed pójściem spać, aby obudzić się z bardzo gładkimi i wypełnionymi ustami.

@atrecherche.blogspot.com

Lip Booster Paula’s Choice

Z Lip Boosterem od Paula’s Choice wykonamy domowy zabieg, który nie tylko zmniejszy widoczność drobnych zmarszczek i skutecznie nawilży usta, ale także je wypełni dzięki połączeniu skwalanu, ujędrniających peptydów, cząsteczek kwasu hialuronowego i konjacu, które pomagają zatrzymywać wodę i zapobiegać jej odparowywaniu.

@asos.com

Ekstra plump serum do ust Bobbi Brown

24 godziny nawilżenia, do 8 godzin blasku, pięknie uwydatnione usta i wygładzone drobne zmarszczki: to obietnice tego serum nasyconego sześcioma skrupulatnie dobranymi olejkami roślinnymi.

@spacenk.com

Meso Infusion 111Skin

Opakowanie zawiera dwustronny aplikator odpowiadający dwóm bardzo konkretnym działaniom. Pierwszy ma na celu zwiększenie objętości ust za pomocą kolagenu i X Styenolu – składnika o działaniu zbliżonym do odmładzającego retinolu. Drugi intensywnie odżywia usta i nadaje im miękkość.

@editorialist.com

GENIUS Liquid collagen Lip Genius

Z jednej strony olejek z alg zawarty w jego składzie pomaga wypełnić usta i na nowo zdefiniować ich kontur. Z drugiej strony, kolagen roślinny, który dzień po dniu wygładza drobne zmarszczki zagnieżdżające się wokół ust. Rezultat: usta o odmłodzonym wyglądzie przez długi czas.

Tagi: , , , ,
by
Poprzedni wpis Następny wpis