Nowy „amerykański” francuski manicure

@allure.com

Amerykański francuski manicure to najnowsza odmiana klasycznego francuskiego z cielistymi odcieniami na czele, aby uzyskać jeszcze bardziej błyszczący i naturalny efekt. Zadbane paznokcie (w dodatku zgodne z najnowszymi trendami) to wizytówka każdego miłośnika mody. Jeśli chcemy na chwilę odetchnąć od krzykliwych kolorów, ten styl będzie idealny. Jaki jest nowy Vanilla French Manicure?

@weheartit.com

Naturalny efekt

Francuski manicure przeżywa swój mały moment chwały, z ciągłymi aktualizacjami i wariacjami, które składają hołd temu klasykowi: od wersji Hailey Bieber, idealnej na Walentynki, po micro french manicure, który jest jednym z największych trendów paznokciowych. Jego naturalna elegancja, prostota wykonania i zdolność do odmładzania dłoni sprawiły, że stał się wielkim hitem, który jest teraz sublimowany przez wielkich stylistów paznokci wraz z gruntownym odświeżeniem na rok 2023: amerykański francuski manicure, jeszcze bardziej naturalny i eteryczny. Ten najnowszy paznokciowy trend uwiódł już światowe trendsetterki.

@byrdie.com

Vanilla French Nails

Znany również jako Vanilla French Nails, „amerykański” francuski manicure to idealny styl Vanilla Girl z TikToka. Ten minimalistyczny i „słodki” styl łączy delikatność z elegancjąJego twórcą jest stylistka paznokci gwiazd Zola Ganzorigt, która zastosowała już tę technikę, którą nazywa swoją „nową obsesją”, na Kylie Jenner i Adele.

@tombachik

Jak wygląda?

Amerykański francuski manicure przypomina klasyczny francuski mani, ale z bardziej transparentnym wykończeniem: optyczna biel końcówek zostaje zastąpiona bardziej kremowym odcieniem, a różowa baza jest bliższa rzeczywistemu kolorowi paznokcia. W ten sposób paznokcie, które wydają się być tylko wypolerowane z przezroczystym topem, tworzą neutralny, ale bardzo dobrze wykończony efekt na dłoniach.

Tagi: , , , ,
by
Poprzedni wpis Następny wpis