Odważne wzory, mocne kolory i niebanalne połączenia. Kolekcja „Sisterhood” marki Naoko.

Naoko to marka, która podbija serca kobiet już od ponad 3 lat. Jej propozycje to kolorowe printy, oryginalne formy i ciekawe kolaboracje. Sama nazwa marki to zabawna gra słów lub jak podaje założycielka japońskie imię, które oznacza szczęście i szczerość. Naoko przede wszystkim odwołuje się do podróży i właśnie z podróży czerpie inspiracje do kolekcji. Najbardziej rozpoznawalnymi elementami kolekcji Naoko są kolorowe, pikowane kurtki, piękne letnie sukienki i ciepłe, wygodne bluzy.

Tym razem marka połączyła siły z trzema siostrami, które znają wszyscy! Każdego dnia ratują świat i dobrze wiedzą co znaczy siła sióstr! Mowa oczywiście o Atomówkach! Te kultowe superbohaterki stały się inspiracją dla kreatywnych dusz z Naoko, które stworzyły barwną kolekcję ubrań o nazwie „Sisterhood” z Bójką, Bajką i Brawurką .

W tym sezonie #naokogirls zjednoczyły się bardziej niż kiedykolwiek, by pokazać jaki efekt może przynieść moc współpracy superdziewczyn. Odważne wzory, mocne kolory i niebanalne połączenia, a wszystko z motywami najodważniejszego trio superbohaterek z Cartoon Network!

W kolekcji znajdują się dwukolorowe ekstrawaganckie płaszcze, które same w sobie stanowią główny i przyciągający oko element codziennej stylizacji, a także kurtki i spodnie idealne na jesienne przygody za miastem.

Nie brakuje też bestsellerowych bluz Naoko w zupełnie nowej odsłonie! Ta linia ubrań to absolutny must-have tego sezonu! Podejmij wyzwanie i koniecznie sprawdź “Sisterhood”.

Tagi: , , , ,

Podobne wpisy

by
Poprzedni wpis Następny wpis