Polskie lakiery hybrydowe, które podbiły serca kobiet

Coraz częściej manicure hybrydowy stanowi nieodłączny element kobiecego wyglądu. To nie tylko idealne uzupełnienie stylizacji, ale przede wszystkim trwałość, wygoda i lepsze samopoczucie. Obecnie – chętniej wybierane są właśnie stylizacje paznokci z użyciem lakieru hybrydowego, aniżeli klasycznego. Dodatkowo, efekty, które możliwe są przy użyciu właśnie tej metody, są nieosiągalne w przypadku stosowania tradycyjnej formy malowania paznokci. Niezmiernie cieszy fakt, że Polskie marki lakierów hybrydowych podbiły serca kobiet na całym świecie – nie tylko w rodzimym kraju. Które marki ugruntowały już swoją pozycję poza granicami naszego kraju?

Przede wszystkim jakość

Nie bez powodu Polska zajmuje czołowe miejsce na arenie międzynarodowej branży beauty. Duża wartość sprzedaży, a co za tym idzie również eksportu kosmetyków stanowi niepodważalny dowód na to, że produkty, które tworzone są w całości w naszym kraju charakteryzują się wysoką jakością. Przykładem właśnie takiej firmy jest marka Semilac, która w Polsce jest niepodważalnym liderem, a ich produkty dostępne są w ponad 30 krajach na pięciu kontynentach. To marka, która swoje propozycje lakierów hybrydowych dedykuje kobietom powyżej 25. roku życia. Nie bez powodu, produkty marki Semilac skierowane są do profesjonalistów, a ich popularność wynika z najwyższej jakości i eleganckiego designu. Oprócz lakierów hybrydowych, marka w ostatnim czasie postanowiła pójść o krok dalej, wprowadzając na rynek kosmetyki do makijażu. Co więcej – matowe pomadki w płynie oraz pomadki kremowe Semilac odpowiadają poszczególnym kolorom lakierów hybrydowych. Podobnie jak ekstrawaganckie pyłki do zdobień – z serii Flash – również i ten pomysł łączenia kolorów szminek z lakierami spodobał się klientkom.

Dla młodszych odbiorców

Hi Hybrid w swoim asortymencie posiada całą paletę ciekawych lakierów hybrydowych w różnych kolorach (sprawdź tutaj lakiery Hi Hybrid) oraz akcesoriów, które pomocne okazują się przy okazji wykonywania stylizacji paznokci. Wbrew pozorom, to marka o krótkim stażu, ale dynamicznie rozwijająca się i tworzące spójny wizerunek – przemyślane treści, dobór kolorystyczny, design opakowań. Z pewnością całość zachęca i powoduje, że w szczególności osoby początkujące, chcąc postawić na dobrą jakość w pierwszych miesiącach wykonywania manicure hybrydowego – sięgają właśnie po produkty proponowane przez markę Hi Hybrid. Pomimo faktu, że marka nie posiada długiego stażu – prężnie poszerza swój asortyment. Kolekcja lakierów powstała we współpracy z firmą NA-KD, zestawy prezentowe w uroczych opakowaniach, bardzo dobry stosunek ceny do jakości oraz działalność w mediach społecznościowych – prowadzona w sposób profesjonalny i dostosowany do swoich odbiorców. Niewątpliwą zaletą marki jest stosunkowo niska cena, którą należy zapłacić za produkty Hi Hybrid. W związku z tym, to właśnie zestawy startowe do manicure hybrydowego Hi Hybrid są częstym wyborem osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z taką formą stylizacji paznokci. Mniejsza pojemność lakierów – 5ml zachęca do posiadania większej ilości kolorów, a w przypadku Hi Hybrid – jest w czym wybierać, w szczególności na początkowym etapie tworzenia kolekcji odcieni. Czy można więc oczekiwać czegoś więcej?

Dodatkowo, marka Hi Hybrid należy do firmy Nesperta – dokładnie tej samej, co marka Semilac. Być może sekret ich popularności tkwi w sposobie zarządzania, a wyjątkowa jakość produktów jest wypadkową wielu czynników, takich jak sprecyzowana grupa docelowa, odpowiednio tworzone wartości wizualne no i oczywiście sztab profesjonalistów, którzy tworzą trwałe formuły i nowe kolekcje, podążając przy tym za trendami.

Tagi: , , ,

Podobne wpisy

by
Poprzedni wpis Następny wpis