Sprzedawaj ubrania dzięki bezpłatnym ogłoszeniom!

Zmieniłaś rozmiar ubrań? Schudłaś po miesiącach wyrzeczeń i ćwiczeń, lub odwrotnie –spodnie przestały się dopinać? Jeśli chcesz wymienić stare ciuchy, zacznij od pozbycia się tych, których już nie potrzebujesz. Zrobisz to bez rejestracji na portalu z darmowymi ogłoszeniami!

Na pewno zauważyłaś, że w ciągu życia wielokrotnie Twoja sylwetka się zmienia. Stres, zmiana stylu życia, inna dieta – to wszystko powoduje, że jeszcze niedawno kupione ubrania przestają pasować i trzeba kupić inne. A kiedy już wracasz do „starej” sylwetki i kupione przed kilkoma sezonami ubrania znów na Ciebie pasują, okazuje się, że już dawno nie są tym, co chcesz zakładać. Nasz gust zmienia się tak samo jak sylwetka. Co jednak wtedy zrobić ze stertą ubrań zalegających w szafie? Możesz wystawić je na portalu z ogłoszeniami w kategorii „moda ogłoszenia”. Wtedy nie tylko się ich pozbędziesz, ale możesz nawet na tym zarobić! Jak to zrobić?

Czemu warto wystawiać rzeczy na portalu z bezpłatnymi ogłoszeniami?

Najprościej i najtaniej jest wystawić swoje rzeczy na portalu z darmowymi ogłoszeniami, jak https://www.bazos.pl/. Portal z darmowymi ogłoszeniami bez rejestracji to alternatywa dla większości portali pośredniczących w sprzedaży. Rejestracja bywa często czasochłonna, poza tym nigdy nie ma pewności, gdzie ostatecznie wylądują Twoje dane. Z kolei płatne ogłoszenia to zawsze jakaś strata finansowa. Jeśli wystawiasz pojedyncze sztuki ubrań za przysłowiowe kilka złotych, po potrąceniu z Twojej transakcji opłaty dla portalu może się okazać, że zarobisz tak mało, iż cała transakcja była przysłowiową grą nie wartą świeczki. Korzystając z portalu z darmowymi ogłoszeniami, naprawdę nic nie tracisz.

Jak korzystać z portalu z darmowymi ogłoszeniami?

Aby wystawić swoje rzeczy na sprzedaż np. na portalu Bazos, musisz najpierw wybrać interesującą Cię kategorię. Do wyboru są takie kategorie jak „dom i ogród”, „elektronika’’, „praca”, „meble” i oczywiście – moda. Następnie w celu aktywacji konta podaj numer telefonu, na który zostanie Ci przysłany kod (nie musi to być numer Twojego prywatnego telefonu ani numer, który będzie widniał w ogłoszeniu). Pozostaje tylko dodać zdjęcie, opis przedmiotu, lokalizację w której można odebrać przedmiot (albo informację o kosztach wysyłki) i oczywiście samą cenę, jaką chcesz otrzymać za daną rzecz.

O czym pamiętać, wystawiając przedmioty w kategorii „moda”?

Na pewno wiele razy widziałaś w Internecie ogłoszenia prywatnych użytkowników oferujących na sprzedaż części garderoby czy dodatki. Ogłoszeń tego rodzaju jest bardzo dużo, więc sporym wyzwaniem jest to, aby ktoś chciał kupić coś właśnie od Ciebie. Zawsze pamiętaj o dobrej jakości zdjęciu. Zasada „liczy się pierwsze wrażenie” obowiązuje także (a może przede wszystkim?) w marketingu. Ludzie kupują w Internecie ubrania głównie na podstawie zachęcających zdjęć. Zdjęcia ciemne, niewyraźne raczej zniechęcają niż zachęcają. Zadbaj, żeby wokół ubrania, które chcesz sprzedać, panował porządek. Wybierz dla niego ładne tło, na którym będzie się dobrze prezentował – obrus, chusta, kawałek eleganckiej (i czystej!) podłogi to podstawy o które musisz zadbać.

Tagi: , , , ,
by
Poprzedni wpis Następny wpis