Szukasz mieszkania? Sprawdź, jak to robić bez wychodzenia z domu

Obostrzenia spowodowane ogólnoświatową epidemią koronawirusa sprawiły, że do dobrze znanych nam działań i aktywności musimy podejść w nowy sposób. Dotyczy to także transakcji zawieranych w branży deweloperskiej. W czasach dystansu społecznego poszukiwanie mieszkania może być trudniejsze, ale nie jest niemożliwe. Sprawdź, jak to robić z zachowaniem wszystkich podstawowych zasad bezpieczeństwa.

Szukasz mieszkania? Zacznij w internecie

Samo poszukiwanie mieszkań w internecie nie jest dziś niczym nadzwyczajnym – w sieci nie brakuje ofert gotowych mieszkań z rynku pierwotnego. Odwiedzając stronę konkretnego dewelopera, a nawet przeglądając portale nieruchomości, warto korzystać z filtrów do sprecyzowania wymagań. Ustal jakiej powierzchni szukasz, ile pokoi powinien mieć lokal, na którym piętrze ma się znajdować itp. To pozornie proste kwestie, ale warto poświęcić na nie trochę czasu, zwłaszcza teraz. Rzetelny internetowy research może nam oszczędzić kłopotów związanych z odwiedzaniem lokali, które nie spełniają naszych oczekiwań.

Szukaj zdjęć i planów

Przeglądając internetowe oferty mieszkań, wybieraj te ogłoszenia, które zawierają solidną dokumentację zdjęciową. Osiedla, w których dostępne są gotowe mieszkania w Warszawie powinny być dokładnie sfotografowane. Dodatkowo deweloper powinien udostępnić dokładny rzut mieszkania z planem pomieszczeń. Nawet rysunek techniczny potrafi dać wstępne wyobrażenie na temat lokalu – znając jego wymiary lub układ pomieszczeń, można zacząć planować urządzanie, co także jest istotne przy zakupie.

Weryfikuj informacje z ogłoszeń

Przeglądając oferty mieszkań na co dzień, nie zawsze masz czas, by zweryfikować wszystkie informacje zawarte w ofercie. To świetny moment, by się tym zająć, w końcu to Ty wydajesz własne pieniądze na upragnione mieszkanie – spraw, by pasowało do Twoich potrzeb. Poczytaj o okolicy, w której planujesz zamieszkać. Sprawdź, czy w pobliżu są miejsca parkingowe, a dotarcie do środków transportu miejskiego nie jest utrudnione. Tego wszystkiego dowiesz się, zaglądając do przeglądarki internetowej.

Godny zaufania deweloper

Szukając mieszkania w centrum Warszawy, warto sprawdzić ofertę mieszkań na osiedlu 19. Dzielnica dewelopera Pro Urba. Wszystkie informacje na temat dostępnych mieszkań są dostępne na stronie internetowej. Skorzystaj z wyszukiwarki lokali, by znaleźć interesującą ofertę. Znajdziesz tam m.in. plany osiedla, rzuty mieszkań, rzuty lokali usługowych oraz bogatą dokumentację zdjęciową wszystkich etapów inwestycji. Ponadto deweloper udostępnia jedną z gotowych realizacji w formie trójwymiarowego modelu. Oferuje przy tym dwa rzuty: dollhouse view oraz floor plan view. Z pomocą wirtualnej miarki możesz dokonać także kilku podstawowych pomiarów.

Tagi:
by
Poprzedni wpis Następny wpis