Toaleta myjąca, technologia przyszłości już dziś w łazience!

Wygoda i komfort korzystania z domowego wyposażenia mają szczególne znaczenie w dzisiejszych czasach. Doskonale rozumieją to producenci armatury łazienkowej, którzy tworzą kolejne rozwiązania, coraz lepiej dostosowane do potrzeb i wymagań współczesnych użytkowników. Jednym z nich jest toaleta myjąca – nowoczesne rozwiązanie, które pozwala przenieść dbanie o higienę osobistą na jeszcze wyższy poziom.

Czym jest toaleta myjąca i jakie rozwiązanie warto wybrać?

Zamysłem stworzenia toalety myjącej było połączenie w jednym, praktycznym urządzeniu funkcji miski wc i bidetu. Rozwiązanie to doskonale sprawdzi się w łazienkach, w których nie ma możliwości zamontowania obu tych rozwiązań. Z jego wyboru zadowoleni będą także użytkownicy, którzy poszukują wyższej funkcjonalności oraz większej wygody obsługi niż jest w stanie zapewnić im klasyczny bidet. Aktualnie w sprzedaży dostępnych jest wiele rodzajów toalet myjących. Funkcjonalność tego nowoczesnego rozwiązania omówimy na podstawie jednego z najlepszych modeli- toalety myjącej Inspira In-Wash marki Roca.

In-Wash to podwieszana toaleta myjąca wykonana w technologii bezkołnierzowej (Rimless). Taka konstrukcja zapewnia wygodniejsze czyszczenie samej miski wc, która pozbawiona jest trudno dostępnych zakamarków oraz dodatkowo zapewnia oszczędność wody. Wszystkie najważniejsze funkcje toalety myjącej są natomiast zlokalizowane w zintegrowanej desce, która oferuje zarówno mycie, jak i suszenie. Aby podłączyć urządzenie w łazience wystarczy jedynie zadbać o obecność przyłącza wody i prądu w pobliżu toalety. Atutem toalety myjącej marki Roca jest także nowoczesny, minimalistyczny design, który sprawia, że urządzenie doskonale odnajdzie się w każdej łazience idealnie wpasowując się w jego wystrój oraz współgrając z pozostałymi elementami wyposażenia.

Toaleta myjąca Inspira In-Wash i jej funkcjonalność w praktyce

Toaleta myjąca In-Wash to zaawansowane po względem technologicznym i inteligentne urządzenie, które pozwala w najlepszy aktualnie dostępny sposób zadbać o higienę osobistą całej rodziny. Deska wykonana w systemie wolnoopadającym pozwala na samodzielne i bezpieczne korzystanie z niej dzieciom, z kolei intuicyjna obsługa sprawia, że z jej funkcjonalności skorzystają także osoby mało biegłe w nowoczesnych technologiach. Toaleta może być obsługiwana w dwojaki sposób – za pomocą wbudowanego pokrętła sterującego lub bezprzewodowego pilota, który może zostać zainstalowany na ścianie.

Inspira In-Wash marki Roca oferuje kilka, starannie dobranych trybów mycia. Obecność funkcji regulacji temperatury wody i powietrza pozwala na dostosowanie parametrów mycia i suszenia do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, pory dnia oraz osobistych preferencji. Dodatkowym atutem tego urządzenia, który pozytywnie wpływa na jego prezencję, jest także obecność wbudowanego oświetlenia LED zlokalizowanego w tylnej części toalety, którego natężenie również może być regulowane i dostosowane do pory dnia lub osobistych preferencji użytkownika. Nowoczesna toaleta myjąca Inspira In-Wash marki Roca to idealny wybór dla najbardziej wymagających osób, które poszukują wysoko funkcjonalnego, bezpiecznego i intuicyjnego w obsłudze urządzenia do higieny osobistej.

Tagi:

Podobne wpisy

by
Poprzedni wpis Następny wpis