Top 10 największych gwiazd z Instagrama

Top 10 największych gwiazd z Instagrama

Celebryci i celebrytki coraz chętniej publikują na swoich publicznych profilach w mediach społecznościowych prywatne zdjęcia i wpisy na różne tematy, które potem są przedmiotem dyskusji w internecie. Instagram jest najbardziej popularny wśród gwiazd. Pomaga nie tylko zaistnieć w wielkim świecie, ale także pozwala zarabiać na chętnie czytanych postach.

W tym artykule prezentujemy top 10 najchętniej obserwowanych na Instagramie gwiazd. Tych najpopularniejszych obserwuje ponad 100 mln osób! Dla porównania w naszym zestawieniu znalazły się także polskie gwiazdy, wśród których zdecydowanie prym wiedzie Joanna Krupa.

1 – Selena Gomez

Amerykańska piosenkarka, aktorka i producentka filmowa, wieloletnia ukochana Justina Biebera. Jej profil na Instagramie obserwuje 143 mln użytkowników!

Źródło: @selenagomez

2 – Cristiano Ronaldo

Portugalski piłkarz, niekwestionowana gwiazda piłki nożnej. Na co dzień gra we włoskim klubie Juventus na pozycji skrzydłowego lub napastnika. Jest kapitanem reprezentacji Portugalii. Jego posty na Instagramie przyciągnęły 141 mln obserwujących.

Źródło: @cristiano

3 – Kim Kardashian

Amerykańska aktorka, modelka i bizneswoman. Jej sława zaczęła się na dobre po emisji reality show Z kamerą u Kardiashanów, w którym wzięła udział wraz z rodziną. Dziś jej profil na Instagramie śledzi 117 mln osób.

Źródło: @kimkardashian

4 – Beyonce Knowles

Słynna piosenkarka, tancerka, autorka tekstów, producentka muzyczna, aktorka, modelka, projektantka mody i bizneswoman. Już jako dziecko brała udział w konkursach wokalno-muzycznych. Obecnie ma fanów na całym świecie, a na Instagramie obserwuje ją 117 mln osób.

Źródło: @beyonce

5 – Kylie Jenner

Młoda celebrytka, modelka i gwiazda reality show. Wystąpiła m.in. w serialu Z kamerą u Kardiashanów, a od sierpnia ubiegłego roku ma swój własny program Life of Kylie. Na Instagramie przyciągnęła niebagatelną liczbę obserwujących – 115 mln.

Źródło: @kyliejenner

6 – Justin Bieber

Kanadyjski piosenkarz pop i R&B, autor tekstów i aktor. W 2015 roku zdobył nagrodę Grammy, a w 2016 – Brit Awards. W ostatnim czasie było głośno o jego zaręczynach z Hailey Baldwin. Jego posty na Instagramie przyciągnęły 102 mln fanów.

Źródło: @justinbieber

7 – Lionel Messi

Argentyński piłkarz. Kapitan hiszpańskiego klubu FC Barcelona, gdzie gra na pozycjach pomocnika i napastnika. Jest także kapitanem reprezentacji Argentyny. Na Instagramie obserwuje go 98 mln osób.

Źródło: @leomessi

8 – Joanna Krupa

Polsko-amerykańska modelka i aktorka. Jedna z dwóch Polek (obok Sandry Kubickiej), których zdjęcia zostały opublikowane przez magazyn „Treats!”. Zaangażowana w walkę o poprawę losu zwierząt, współpracuje z PETA. Jej profil na Instagramie przyciągnął 1,3 mln obserwujących. To bardzo dobry wynik wśród rodzimych celebrytów.

Źródło: @joannakrupa

9 – Julia Wieniawa

Aktorka, piosenkarka, prezenterka telewizyjna. Debiutowała występami w Warsztatowej Akademii Musicalowej w Teatrze Muzycznym „Roma”, ale popularność przyniosła jej rola Pauli w serialu Rodzinka.pl. Na Instagramie jest obserwowana przez 833 tys. fanów.

Źródło: @juliawieniawa

 

10 – Małgorzata Rozenek-Majdan

Prezenterka telewizyjna i pisarka. Znana m.in. z programu Perfekcyjna pani domu. Od 2016 roku żona Radosława Majdana. Obserwowana przez 794 tys. osób na Instagramie.

Źródło: @m_rozenek

Czy Wy także śledzicie gwiazdy na portalach społecznościowych? Czy Wasi ulubieńcy znaleźli się na naszej liście najpopularniejszych celebrytów na Instagramie? Napiszcie, za co cenicie swoich idoli – liczy się tylko sława czy coś jeszcze? Zapraszamy do dzielenia się opiniami. Chętnie poznamy Wasze zdanie!

Tagi: , ,
by
Poprzedni wpis Następny wpis