TOP 5 prezentów dla przyszłego pana młodego

Wybierasz się na wieczór kawalerski i szukasz wyjątkowego prezentu dla przyszłego pana młodego? Jesteś świadkiem i organizujesz niezapomnianą imprezę dla najlepszego kumpla? Poniżej znajdziesz zestawienie pięciu oryginalnych pomysłów na prezent. Dzięki tym propozycjom wieczór kawalerski będzie niezapomniany, a wspomnienia z niego wiecznie żywe!

Jazda luksusowym samochodem

Praktycznie żaden mężczyzna nie potrafi przejść obojętnie obok luksusowego samochodu. Im więcej koni mechanicznych, tym lepiej. Jeśli do tego przyszły pan młody jest fanem motoryzacji, pomysł na wyjątkowy prezent dla niego nasuwa się sam. Bon podarunkowy na jazdę luksusowym samochodem to nie tylko okazja, aby na własnej skórze poczuć moc silnika. To także możliwość poznania bliżej jego budowy. Oferta bonów podarunkowych jest bardzo szeroka. Do wyboru masz różne marki luksusowych samochodów. W katalogach firm organizujących jazdy znajdziesz między innymi: Lamborghini, Forda Mustanga, BMW, a nawet Ferrari. Jazda odbywa się pod nadzorem doświadczonego instruktora. Prezent można zrealizować w większości dużych polskich miast i ich okolicach. Koszt: średnio od dwustu do tysiąca złotych (w zależności od wariantu czasowego i wybranej marki samochodu).

Skok na bungee

Przyszły pan młody lubi wyzwania i chce zrobić ostatnią szaloną rzecz jako kawaler? W takim przypadku świetnym pomysłem na prezent dla niego jest skok na bungee. Skakać można w dużych miastach, podziwiając na przykład panoramę Krakowa, Gdańska czy Poznania. Gwarancję niezapomnianych widoków daje także skok w okolicach pasma gór (Zakopane, Karpacz). Do tego warto wykupić foto i wideo relację z całego przedsięwzięcia. Dzięki temu pan młody będzie wspominał ten dzień nawet po wielu latach małżeństwa! Koszty skoku na bungee to średnio około dwieście, trzysta złotych.

Tunel aerodynamiczny

W skoku na bungee chodzi o to, aby lecieć w dół. A w tunelu aerodynamicznym? Zupełnie na odwrót! Tunel aerodynamiczny jest coraz popularniejszą atrakcją, która sprawdza się nie tylko na wieczorach kawalerskich. W specjalnie zaprojektowanym pomieszczeniu siła powietrza unosi ciało na wysokość kilku metrów, przez co uczestnik atrakcji czuje się, jakby latał. Bon podarunkowy na tunel aerodynamiczny zawiera pełen zestaw atrakcji. W pakiecie obdarowywany otrzymuje kilkuminutowy lot (lub loty – w zależności od wybranej opcji), szkolenie z doświadczonym instruktorem i niezbędny ekwipunek uczestnika (kombinezon, kask, okulary i zatyczki do uszu). Po skończonym locie czeka na niego certyfikat oraz film. Tę atrakcję przyszły pan młody na pewno zapamięta na długo! Koszt: od dwustu do pięciuset złotych.

Skok ze spadochronem

Skok na bungee i tunel aerodynamiczny to niejedyne pomysły na prezent dla miłośników latania. Niezapomniane emocje i ogromny zastrzyk adrenaliny gwarantuje skok ze spadochronem. Zanim zdecydujesz się wykupić bon podarunkowy na podniebną atrakcję, warto upewnić się, czy przyszły pan młody odważy się spróbować. Jeśli nie, najlepiej poszukać bardziej przyziemnych rozrywek. Bon na skok ze spadochronem obejmuje mnóstwo atrakcji. Począwszy od szkolenia i doboru odpowiedniego stroju, przez sam lot samolotem, aż do momentu kulminacyjnego – skoku z kilku tysięcy metrów. Kilkuminutowy skok to niepowtarzalna okazja, aby poczuć adrenalinę w każdej komórce ciała. Poza tym podczas spadania można podziwiać przepiękne widoki. Nie bez znaczenia jest wybór lokalizacji – skoki odbywają się zarówno w pobliżu dużych miast, jak i w okolicach terenów zielonych. Koszt takiego prezentu to od pięciuset do nawet dwóch tysięcy złotych.

Lot samolotem

Mniej szalony niż skok ze spadochronem, ale wciąż emocjonujący. Wśród szerokiej oferty bonów podarunkowych znajdziesz vouchery na lot niewielkim samolotem, szybowcem lub helikopterem. Do wyboru masz nie tylko lokalizację, ale również porę dnia. Każdy lot odbywa się z doświadczonym pilotem, który chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Widokowe loty samolotem to świetny pomysł na prezent dla każdego kawalera, który kiedyś marzył o tym, aby zostać pilotem. Koszt: od dwustu złotych (za lot samolotem nad miastem) do tysiąca (za przelot helikopterem nad górami).

Tagi: , , ,
by
Poprzedni wpis Następny wpis