Trendy w kolczykach w 2020 roku

fot. Edibazzar.pl

Trendy, jak wiadomo, szybko się zmieniają i w każdym roku inne ubrania oraz inne akcesoria mogą być tymi najbardziej pożądanymi. Wszystko zależy od aktualnych wydarzeń, gwiazd, a także kolorystycznych nawiązań czy symboliki. Nie inaczej jest w 2020 roku, dlatego, jeśli chcesz należeć do tych najbardziej modnych kobiet, powinnaś jak najszybciej zweryfikować swoją kolekcję biżuterii. Może pora kupić coś nowego?

Kolczyki koła

Kolczyki koła wyszły z mody jakiś czas temu i nie powracały do niej przez kilka lat. Z rzadka pojawiały się na ulicach kobiety, u których można było zobaczyć tego typu biżuterię, teraz jednak na pewno ulegnie to dużej zmianie. W tym sezonie bowiem koła powracają do łask.

Nie oznacza to jednak, że każda kobieta musi zaraz założyć prostą obręcz, sięgającą jej od ucha niemal do ramienia. Klasyczny wzór jest bowiem uzupełniony o powiew nowości, a koło – choć jest motywem przewodnim – może być wykorzystane w ciekawy sposób jako jeden z kilku elementów kolczyka. Przykładem takiego właśnie rozwiązania są kolczyki składające się z dwóch kołek – jedno jest nałożone na ucho i posiada zapięcie typu sztyft, drugie, cieńsze, wisi pod nim, splatając się z prostą „belką”. Dzięki temu mają one wyjątkowo minimalistyczny i elegancki charakter, a jednocześnie pozostają w stylu glamour. W sklepie Edibazzar dostępne są w dwóch wariantach: złotym i srebrnym.

A na odmianę kuleczki

Ciekawą alternatywą dla tradycyjnych i nowoczesnych kół mogą być kuleczki. Mniejsze lub większe, złote lub srebrne, są idealnym przykładem minimalistycznej, prostej biżuterii, która może być noszona każdego dnia. Zajmują stosunkowo niewiele miejsca na uchu i z zasady o nic się nie zaczepiają, dlatego mogą być noszone zarówno przez małe dziewczynki, jak i dorosłe kobiety z długimi włosami. Bez obawy o to, że zaczepiony kosmyk powoduje wyrwanie i zgubienie kolczyka.

Jedną z odmian kolczyków kuleczek są perły. To klasyczne ozdoby, które nigdy nie wychodzą z mody. Kojarzą się z czystością i młodością, ale pasują nie tylko do uszu dziewczynek. Również dojrzałe kobiety będą w nich prezentować się wspaniałe, dostojnie i z klasą.

Blask luksusu

Jeśli jednak wolisz kolczyki, które bardziej przyciągają uwagę, albo wybierasz się na ślub czy imprezę, możesz wybrać biżuterię, od której nikt nie oderwie oczu. Przykładem mogą być długie, wiszące kolczyki z białymi lub kolorowymi cyrkoniami. Te, które są przezroczyste i pięknie rozpraszają światło, doskonale będą pasować do strojnej sukni w dowolnym kolorze. Z kolei barwne kamyczki idealnie sprawdza się ze strojem w tej samej tonacji, a cały styl może nabrać charakteru boho, również modnego w ostatnich sezonach.

Pragnąc przyciągnąć spojrzenia luksusowym, niezwykłym dodatkiem, warto wybrać także złote nausznice, które otoczą małżowinę pięknym blaskiem. Są wyjątkowe, nieco staromodne i bardzo królewskie.

Tagi: ,
by
Poprzedni wpis Następny wpis