Upiorny manicure na Halloween

@lulus.com

Choć trudno uwierzyć, że sezon upiornych stylizacji jest już za rogiem, nigdy nie jest za wcześnie na rozpoczęcie przygotowań do Halloween. Nawet jeśli wciąż nie wybraliśmy idealnego przebrania na tegoroczną imprezę, możemy pomyśleć o uroczych szczegółach i przywitać sezon opadających liści prawdziwie „przerażającym” manicurem! 

@lynsire.com

Śladem Dextera

Ten wzór paznokci jest łatwy do odtworzenia w domu, zwłaszcza, że ​​im większy powstanie bałagan, tym lepiej! Po wyschnięciu białej lub cielistej bazy, zanurz czysty pędzelek w czerwonym lakierze do paznokci i stwórz krwawy wzór – bez zbędnej dbałości o szczegóły. Efekt mrożący krew w żyłach gwarantowany!

@nicolereece

Krwista kropla

Kapiąca, lepka kropla krwi to idealny manicure na Halloween. Zacznij od jasnej lub czarnej bazy, a następnie narysuj swoją kroplę niewielkim pędzelkiem do zdobień. Aby jeszcze bardziej podkreślić efekt „mokrej kropli” warto użyć matowej bazy. Dzięki temu uzyskamy głęboki efekt trójwymiarowości.

@tattooedmartha.com

Powrót do czerni

Oczywiście nie zawsze możemy mieć czas na skomplikowane zdobienia paznokci. Jeśli nadal chcemy używać naszych rąk, aby wyrazić radość z upiornego sezonu, wybierzmy to super proste i ponadczasowe rozwiązanie w postaci klasycznego, czarnego manicuru. 

@mujerde10.com

Słodkie duszki

Choć te małe urocze istoty wcale nie są przerażające, są doskonałym motywem na Halloween. To subtelne zdobienie w połączeniu z micro manicure stworzy fantastyczną ozdobę naszej dłoni i nie wystraszy współpracowników, jeśli postanowimy zostawić taki mani jeszcze na kilka dni po imprezie.

@beautifuldawndesigns.net

Urocza pajęczyna

Choć zarówno krwawe paznokcie, jak i zielone szpony czarownicy mogą dostarczyć nam mnóstwo zabawy podczas przygotować do Halloween, cukierkowy mani z pajęczyną też idealnie wpisuje się w tematykę tego święta! Baza w odcieniu bladego różu, a na niej cienka pajęcza nić z serduszkiem w środku, to doskonały przepis na dobrą zabawę.

@pradaandpearls.com

Kocie oko

Kot jest najlepszym przyjacielem każdej czarodziejki, dlatego nie może też zabraknąć kociego motywu na halloweenowych paznokciach! Elegancki czarny mani z tajemniczym kocim okiem sprawdzi się nie tylko jako manicure na imprezę, ale także jako zabawny mani na co dzień – szczególnie w okresie jesiennym.

@bhg.com

Inspirowane dynią

Dynia kojarzy nam się nie tylko z nadchodzącą jesienią, ale także z upiornymi lampionami, które szykujemy na Halloween. Jeśli nie mamy zbyt wiele czasu na zdobienia i chcemy zachować nasz manicure w minimalistycznym wydaniu, wybierzmy gruby french manicure w pięknych, jesiennych odcieniach pomarańczowego. 

Tagi: , , , , ,
by
Poprzedni wpis Następny wpis