Urocze świąteczne prezenty

@puzzlewarehouse.com

Każdy dzień jest dobry, by obdarować bliskich uroczymi prezentami. Jednak w okresie świątecznym okazji by okazać rodzinie i przyjaciołom miłość i wdzięczność jest naprawdę sporo! Poniższe inspiracje pozwolą nam zaoszczędzić cenny czas, a także kilka złotych – ponieważ część z nich możemy wykonać samodzielnie! 

@lewesmapstore.co.uk

Świece zapachowe

Na świecie są tylko dwa rodzaje ludzi: ci, którzy lubią świece zapachowe i ci, którzy jeszcze nie zdali sobie sprawy, że lubią świece zapachowe. Świece są świetnym prezentem z wielu powodów. Po pierwsze, znajdziemy je w przystępnych cenach. Po drugie, możemy w łatwy sposób spersonalizować świecę zapachową; jeśli znamy ulubiony zapach obdarowywanej osoby. Świece to także element, który niezmiennie kojarzy się ze świętami. To właśnie dzięki nim wprowadzamy zimową porą magiczny klimat do naszych domów. W dodatku taki prezent z łatwością możemy przygotować samodzielnie! Wystarczy kilka niezbędnych produktów, takich jak słoik na świeczkę, wosk sojowy i wybrane aromaty – i możemy się zabierać za domową produkcję świec ręcznej roboty. Taki prezent z pewnością zostanie doceniony podwójnie!

@popsugar.com

Książka kucharska

Książki kucharskie mają kiepską reputację wymyślnych prezentów i wiele z nich ostatecznie staje się przyciskami do papieru. Ale jak wszystkie prezenty, dzieje się tak tylko wtedy, gdy postanowimy ofiarować ją nieodpowiedniej osobie. Dla przyjaciół, którzy nie gotują, ale chcą, idealna jest książka kucharska dla początkujących, która łączy tanie i niewymagające wysiłku przepisy. Dla prawdziwych smakoszy i domorosłych szefów kuchni możemy wybrać nieco bardziej wymagające pozycje, dzięki którym jeszcze bardziej rozwiną swoją pasję!

@marthabrook.com

Dziennik lub kalendarz z osobistą notatką

Praktyka prowadzenia dziennika lub kalendarza może zwiększyć uważność, skupienie, refleksję, wdzięczność i ogólną świadomość i radość z życia. Możemy wzmocnić te uczucia i zachęcić do tej praktyki ukochaną osobę, zostawiając jej spersonalizowaną, osobistą notatkę na początku jej dziennika. Słowa przelane na papier mają znacznie większą moc i mogą przypominać o nas i naszej wspaniałej relacji codziennie, za każdym razem gdy obdarowana osoba sięgnie po dziennik, aby coś zanotować. 

@personifyshop.com

Ciepłe akcesoria

Skarpetki choć długo cieszyły się reputacją „najgorszego prezentu świątecznego”, dziś stały się modnym, ciepłym i uroczym dodatkiem, który uwielbiamy dostawać w hurtowych ilościach – szczególnie w okresie zimowym. Jeśli osoba, dla której szukamy prezentu regularnie drży z zimna podczas zimowych miesięcy, z pewnością ucieszy się z ciepłego kompletu akcesoriów takich jak: szalik, czapka, czy stylowa para rękawiczek. Z takim prezentem zima może okazać o wiele bardziej znośna!

@lovecrafts.com

Puszysty koc

To także doskonała propozycja, która sprawi, że zima będzie znacznie przyjemniejsza. Puszyste i ciepłe koce znajdziemy w przeróżnych kolorach, wzorach i kształtach. Możemy wybrać minimalistyczne koce sygnowane logiem projektanta, lub wybrać zabawny koc ze świątecznymi motywami. Choć wydawać by się mogło, że każdy ma przynajmniej jeden koc w domu – nowy zawsze cieszy i zawsze się przydaje!

@piesandtacos.com

Pudełko czekoladek

Kto nie lubi być obdarowywany słodkościami? To najprostszy i najbardziej uniwersalny na okazanie sympatii, wdzięczności, uznania bliskim nam osobom. Pudełko czekoladek będzie strzałem w dziesiątkę – szczególnie, jeśli przygotujemy je samodzielnie! Dzięki prostym przepisom na domowe pralinki możemy w łatwy sposób zamienić naszą kuchnię z wytworną cukiernię, a małymi dziełami sztuki obdarować ukochanych bliskich. 

Tagi: , , , ,
by
Poprzedni wpis Następny wpis