Victoria’s Secret – nie tylko bielizna!

@victoria's secret

Victoria’s Secret to marka, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Już od lat siedemdziesiątych słynie z luksusowej, bardzo zmysłowej bielizny, o której noszeniu marzą kobiety z całego świata. Victoria’s Secret to jednak nie tylko bielizna. Oferta marki jest jeszcze ciekawsza i znacznie szersza – to również stylowe walizki, portfele, torebki, kosmetyki, czy eleganckie i bardzo sensualne perfumy.

Bieliźniane rewolucje

Victoria’s Secret, która została założona w San Francisco w 1977 roku, miała wielki wpływ na zrewolucjonizowanie amerykańskiego, a potem światowego rynku bieliźniarskiego. Do połowy lat siedemdziesiątych większość Amerykanek nosiła bieliznę, jaką można było uznać za wygodą i praktyczną, ale w żadnym razie nie za kokieteryjną, czy piękną.

Roy Raymond, założyciel marki Victoria’s Secret, chciał to zmienić. Kobiety nareszcie miały cieszyć się komfortem, ale jednocześnie czuć się pewne siebie, przebojowe i bardzo atrakcyjne. Wiadomo przecież, że bielizna choć skrzętnie ukryta pod ubraniem, ma niemały wpływ na nasze samopoczucie. To dlatego zdecydował się zatrząść posadami bieliźnianego świata. Wypuścił kolekcję gorsetów, biustonoszy i fig, jakich jeszcze nie widziano w amerykańskich sklepach.

@victoria’s secret

Świat Victoria’s Secret: akcesoria, kosmetyki i perfumy

W victorias secret czeka na nas znacznie więcej aniżeli tylko kusząca bielizna. Marka słynie również z innych rzeczy, takich jak na przykład torebki, walizki, kosmetyczki, portfele, piżamy i bardzo stylowe kostiumy kąpielowe.

Warto dodać, że i na polu odzieży kąpielowej zadziała się niemała rewolucja – żadna firma przed Victoria’s Secret nie miała w ofercie aż tak szerokiej rozmiarówki. Victoria’s Secret przyłączyła się bowiem swego czasu do ruchu body positive i do dziś walczy z nierealistycznym kanonem urody promowanym przez media.

Kolejną rzeczą, jaką z pewnością pozytywnie zaskoczy nas marka, są kosmetyki oraz perfumy. Zachwycające swymi często bardzo apetycznymi zapachami intensywnie nawilżające balsamy, żele pod prysznic, peelingi, mgiełki do ciała, czy perfumy, tak samo jak bielizna, czy stroje kąpielowe marki mają moc dodawania pewności siebie oraz magnetyzmu. To dlatego obok amatorek całej gamy produktów amerykańskiej firmy nie sposób przejść obojętnie.

W Victoria’s Secret znajdą coś dla siebie także panowie. Na pewno zainteresuje ich bardzo ciekawie pachnąca męska linia zapachów Platinum z nutą mchu dębowego i liśćmi fiołka.

@victoria’s secret
Tagi: , , , ,
by
Poprzedni wpis Następny wpis