W trosce o gładką skórę

Moda na gładką skórę nie jest zarezerwowana tylko dla kobiet i obecnie dotyczy niemalże każdej części ciała. Profesjonalne zabiegi pozwolą pozbyć się niechcianego owłosienia już na zawsze, a to daje komfort i pewność siebie w każdej sytuacji. Gładka skóra to oczywiście pewien kanon, ale warto zadbać o nią nie tylko przed wakacjami. Skuteczne zabiegi laserowe to propozycja niemalże dla każdego, a nowoczesna technologia ceniona jest przez lekarzy, kosmetologów i oczywiście klientów. Sprawdź, dlaczego tak wielu z nich poleca najlepszy laser z serii LightSheer.

  1. Postaw na jakość!
  2. Skuteczna depilacja
  3. Coś dla panów
  4. Jak to działa?
  5. Co można depilować?

Postaw na jakość!

Choć na rynku jest wiele różnych metod depilacji, a gabinety kuszą zaawansowanymi laserami, to niezmiennie popularnością cieszy się depilacja laserowa LightSheer®Duet™ High Speed. Przede wszystkim ta metoda jest niezwykle skuteczna, nie wywołuje dyskomfortu i jest całkowicie bezpieczna. Sama nazwa lasera LightSheer nawiązuje do faktu, że urządzenie jest wyposażone w dwie głowice. Dzięki temu specjalista jest w stanie dopasować precyzyjnie wielkość „narzędzia” do konkretnego obszaru ciała, na którym zabieg będzie wykonywany. Mniejsza z głowic skutecznie będzie działać na fragmencie skóry o wymiarach 9×9 mm. Posiada nakładkę chłodzącą ChillTip i rewelacyjnie sprawdza się na przykład przy depilacji niewielkich obszarów takich jak wąsik. Druga jest większa i działa na fragmentach skóry o wymiarach 22×35 mm. Wykorzystuje również wspomaganie próżniowe, a tym samym nie wymaga dodatkowego chłodzenia. Samo zasysanie skóry zmniejsza dyskomfort w trakcie zabiegu oraz sprawia, że jest on niezwykle skuteczny i precyzyjny. Laser wychwytuje włoski z większej powierzchni, choć oczywiście jak w każdym innym wypadku konieczne jest przeprowadzenie kilku zabiegów, aby uzyskać trwały efekt.

Skuteczna depilacja

Klienci podkreślają, że depilacja laserowa w ProClinic® we Wrocławiu jest nie tylko najskuteczniejszą ofertą na rynku, ale również doceniają to, że diodowy laser oraz zastosowana technologia do minimum redukują dyskomfort, jaki może podczas zabiegu powstawać. Dzięki temu jest to proces bezbolesny i dostępny niemal dla każdego.

Coś dla panów

Coraz chętniej z depilacji laserowej w https://proclinic.pl/depilacja-laserowa/ korzystają również panowie. Już nie tylko sportowcy – kulturyści czy pływacy sięgają po specjalistyczne zabiegi. Dla wielu mężczyzn gładkie ciało stało się synonimem dbania o wygląd i higienę. Depilacja laserowa staje się więc niezwykle atrakcyjną opcją, która sprawi, że gładkie ciało będzie prezentować się świetnie i to w każdej sytuacji. Panowie zwracają również uwagę na to, że jest to zabieg trwały, co w praktyce oszczędza nie tylko czas. Męska skóra jest oczywiście bardziej owłosiona, a także w wielu miejscach grubsza, więc wymaga zastosowania innej techniki pielęgnacji. Najczęściej panowie decydują się na usuwanie owłosienia pach, pleców oraz okolic miejsc intymnych. Poza względami estetycznymi dochodzą również argumenty związane z higieną. Brak owłosienia redukuje nieprzyjemny zapach potu, sprawia, że nie stwarza się warunków do rozwoju bakterii i drobnoustrojów. Poza tym gładka skóra pozwala zachować profesjonalny wygląd i staje się wizytówką mężczyzny, który dba o swoje ciało. Dlatego właśnie większość panów decyduje się na depilację laserową całego ciała.

Jak to działa?

Sam laser LightSheer działa na barwnik, emitując łagodną wiązkę promieni. To ona wnika do mieszka włosowego i nieodwracalnie niszczy cebulkę. Tym samym sprawia, że włos nie będzie już odrastać. Zazwyczaj konieczne jest przeprowadzenie kilku serii zabiegów, by móc uznać depilację za skuteczną – czyli uzyskać gładkie ciało już na zawsze. Cała procedura jest bardzo mocno zindywidualizowana, ponieważ każda skóra inaczej reaguje na zabieg i dlatego też niezbędna jest konsultacja u kosmetologa, który na przykład może wskazać przeciwwskazania, ocenia stan skóry, a także przeprowadza próbę. Do zabiegu laserowej depilacji trzeba się przygotować. Przynajmniej kilka tygodni przed nim nie wolno zażywać leków światłoczułych. Przeciwwskazaniem są również bielactwo, łuszczyca, ciąża, karmienie piersią. Choć po pierwszym zabiegu możemy nie zobaczyć spektakularnych efektów, to warto pamiętać, że już na tym etapie około 95% cebulek jest uszkodzonych. Sam laser działa tylko na włoski w fazie wzrostu i dlatego właśnie procedurę trzeba powtarzać co około 8 tygodni.

Co można depilować?

Praktycznie można depilować zbędne owłosienie z każdej części ciała – także tych wrażliwych i delikatnych. Zresztą to właśnie tam laser sprawdza się zdecydowanie lepiej niż inne metody takie jak elektryczne depilatory, jednorazowe golarki czy też wosk. Najczęściej klienci wykorzystują  diodowy LightSheer do usuwania owłosienia z twarzy, okolic uszu, nosa, brwi, policzków, brody, nóg, rąk, bikini. Panowie poza tym depilują klatkę piersiową, kark, pachy, ramiona oraz dłonie. W praktyce oczywiście zabieg można wykonać też na innych częściach ciała, jeśli skóra nie jest uszkodzona i świeżo opalona. Cała procedura jest bezpieczna dla człowieka i nie wpływa negatywnie na funkcje organizmu.

Tagi:

Podobne wpisy

by
Poprzedni wpis Następny wpis