Zachwycające ślubne dodatki. Najlepsze biżuteryjne, obuwnicze i florystyczne wybory

@themessesofmen

Ślubne dodatki nie tylko powinny idealnie pasować do całego stroju, ale również i zachwycać. Trzymając się złotej stylizacyjnej zasady, mówiącej o tym, iż diabeł tkwi w szczegółach, postawmy na szalenie stylowe akcesoria. Oto najlepsze ślubne biżuteryjne, obuwnicze i florystyczne wybory.

Opaska księżniczki

Opaski stały się niedawno jednym z największych hitów wśród ślubnych akcesoriów. Najbardziej topowe są obecnie te kunsztownie zdobione, na których naszyte zostały wspaniałe błyskotliwe wzory. Opaska powinna przypominać te, jakie królowały swego czasu na arystokratycznych bankietach. Zdobienia bardzo wprawnie naśladują więc szlachetne kamienie, a to brylanty, a to najbardziej drogocenne perły. Poza klasyczną bielą śmiało możemy stawiać także na super modne pastele – rozbielone błękity, czy najdelikatniejsze pudrowe róże. Jeśli włączymy opaskę do włosów do swojej ślubnej stylizacji, możemy mieć też pewność, że poza upiększeniem zapewni nam również wygodę – błyskawicznie będziemy w stanie poprawić fryzurę, jeśli pojawi się w niej niepożądany nieład.

@untamedpetals

Wisiorek z niespodzianką

Wybór ślubnej biżuterii nie należy do rzeczy prostych, jako że musi ona być perfekcyjnie dopasowana do stylu kreacji. By nie popaść w strojną przesadę, zazwyczaj dobieramy ją na zasadzie przeciwieństw. Tak więc, jeśli na wielki dzień założymy bogato zdobioną suknię, sięgamy po raczej minimalistyczne biżuteryjne propozycje. Z kolei, jeśli nasz strój cechuje większy minimalizm, możemy całkowicie ulec wszelakim biżuteryjnym szaleństwom. Do obu wersji świetnie będzie pasowała natomiast nieśmiertelna klasyka, którą co więcej śmiało będziemy mogły zakładać także na inne okazje. Do takich wyborów należy złoty łańcuszek i sparowany z nim wisiorek ze zdjęciem w środku. Nosimy w nim maleńką fotografię ukochanej osoby lub wspólne zdjęcie, uwieczniające wypełnioną niezmąconym szczęściem chwilę. Trudno wyobrazić sobie bardziej romantyczną biżuterię.

@anastasijaoder

Spinki jak małe dzieła sztuki

Jeśli w dzień zaślubin planujemy upiąć włosy w kok, czy też zapleść elegancki warkocz, z pewnością przydadzą się nam spinki. Nie tylko będą w stanie podtrzymać fryzurę tak, aby przez długi czas pozostała piękna i perfekcyjna, ale staną się też atrakcyjnym wizualnie akcentem. Koniecznie bierzmy pod uwagę wszystkie spinki, na których pojawiają się najmodniejsze florystyczne motywy.

@untamedpetals

Romantyczny wianek

Wianek to przepiękny dodatek i doskonała alternatywa dla welonu. Świetnie nadaje się na przykład na ślub w stylu boho. Dodaje mnóstwa uroku i wysubtelnia rysy, nadając nam wygląd godny baśniowych nimf. Wspaniały efekt uzyskamy, jeśli wianek, jak i ślubny bukiety będzie zrobiony z tych samych kwiatów oraz dodatków. Jeżeli nasze zaślubiny mają odbyć się jesienną porą, wpasujmy się w klimat pory roku, wplatając w nasze kwietne dodatki kolorystyczne akcenty, które się z nią kojarzą. Mile widziane wstawki burgundowe, czy też rdzawe.

@junebugweddings

Zaczarowane pantofelki

Jeśli chodzi o wybory obuwnicze, to bez zastanowienia możemy celować teraz w maksymalizm. Furorę robią buty i torebki, które wyglądają tak, jakby pochodziły z kolekcji szalenie szykownej arystokratki, ubóstwiającej wybierać się na wszelkiego rodzaju wystawne rauty i bale. Innym trafnym skojarzeniem są również zaczarowane pantofelki, które znalazły się w posiadaniu bajkowego Kopciuszka. Stylistyka jest tu bardzo biżuteryjna, zupełnie jak w przypadku wspomnianych opasek do włosów. Poszukujemy więc bardzo dekoracyjnych szpilek, czy balerinek, które skrzą się blaskiem rozmaitych kamieni, udających te szczególnie wartościowe. Na celownik bierzemy także wszystkie ozdobione pokaźnymi aksamitnymi wstążkami, czy piórami. Do butów dopasowujemy równie ozdobną torebkę.

@wilkephoto
Tagi: , , , , , ,

Podobne wpisy

by
Poprzedni wpis Następny wpis