Żegnajcie koszulki z printami, witajcie z charakternymi tekstami!

Żegnajcie koszulki z printami, witajcie z charakternymi tekstami!

Znudziły Wam się już koszulki z grzecznymi printami? Nam tak. Ale na szczęście jest alternatywa – koszulki z charakternymi tekstami! Jeśli chcesz wyrazić swoją osobowość w niebanalny sposób, to doskonała propozycja dla Ciebie. Celna metafora jest niczym symbolistyczny obraz – tajemnicza, wieloznaczna, intrygująca, czyli zupełnie jak kobieta.

Wyraź się słowem

Sentencje, metafory czy też proste przekazy coraz częściej towarzyszą naszej codzienności. Lubimy wyrażać się słowem, dlatego też jednym z najmodniejszych trendów tatuażowych jest właśnie tekst, a na naszych ścianach coraz częściej wiszą w antyramach białe obrazy, na których jedynym przekazem jest trafny tekst, często oddający nasze przekonania. Tym samym tropem podążają fashioniści, proponując nam koszulki z charakternymi tekstami. Trend ten cieszy cię coraz większą popularnością. Czyż nie jest to ciekawsze niż ogarniająca amerykańskie społeczeństwo logomania? Zdecydowanie tak!

Jaki tekst wybrać?

Tekst na koszulce może być żartobliwy, motywujący lub wyzywający. Można w ten sposób także z przymrużeniem oka przedstawiać cechy swojego charakteru, nawet te mniej przyjemne dla otoczenia. Napis na koszulce może wyrażać nasze przekonania, np. sprzeciw przeciwko działalności myśliwych, poglądy wegetariańskie czy feministyczne. Niektóre napisy niechybnie poprawią nam humor w gorsze dni. Jedno jest pewne – tekst, który znajdzie się na naszej koszulce, powinien być przede wszystkim w zgodzie z nami. To ważne dla dobrego samopoczucia. No chyba że chcesz zagrać komuś na nerwach odważnym przekazem, który wejdzie mu w pięty. Możliwości jest bardzo wiele, a wybór należy do Ciebie.


Więcej stylowych koszulek do znalezienia tutaj

Do czego nosić koszulki z tekstami?

Koszulki z tekstami są ozdobą samą w sobie, dlatego też idealnie komponują się z prostymi jeansami, legginsami czy spodniami dresowymi. W wersji oficjalnej można je założyć do ołówkowej spódnicy. Jesienią doskonale się sprawdzą jako jedna z warstw modnego looku „na cebulkę”. Dobrze będą wyglądać także w stylizacjach westernowych, np. w zestawieniu z zamszową kurtką.

Jak i kiedy nosić?

Przede wszystkim dumnie i odważnie. Dlatego tak ważne jest, aby zgadzać się z tym, co zostało nadrukowane na koszulce. Możesz je nosić na co dzień, jak i od święta. Doskonale się sprawdzą na imprezach i podczas spotkań ze znajomymi. A może uda się w ten sposób przekazać coś ważnego np. mężowi albo teściowej? Spróbuj – moc zaklęta w słowach jest wielka! A jest w czym wybierać – topowe marki mają w swojej ofercie dużo ciekawych propozycji.

Koszulka z charakternym tekstem to także doskonały pomysł na prezent dla przyjaciółki. Wybierz tekst, który będzie jej najbardziej odpowiadał, a z pewnością sprawisz jej ogromną radość. Dajcie znać, czy podobają się Wam nasze inspiracje.

Tagi: , , , , ,

Podobne wpisy

by
Poprzedni wpis Następny wpis