ODKRYWAJ I ZBIERAJ SWOJE INSPIRACJE ORAZ DZIEL SIĘ NIMI NA STYLOWI.PL

Jeśli uwielbiasz rzeczy ponadczasowe, modne, inspirujące, ciekawe i niezwykłe, cenisz oryginalność, błyskotliwe pomysły i humor - teraz możesz zbierać i przeglądać te wszystkie inspiracje w jednym miejscu. Nie umknie ci nic, co wpada ci w oko każdego dnia, bo STYLOWI dostarcza ci właściwe narzędzie.
 
Umieść w pasku zakładek swojej przeglądarki przycisk "+STYLOWI" Od tej pory zapisywanie obrazów z innych stron stanie się od tej pory banalnie proste i będzie wymagać tylko kilku kliknięć.
 
 
Założenie konta zajmie ci dosłownie kilka chwil.
 
 
 

STYLOWI TO COŚ WIĘCEJ

STYLOWI nie tylko archiwizuje znalezione zdjęcia - każdy materiał, który dodasz jest jednocześnie linkiem do strony www z której pochodzi, dzięki czemu odkryjesz nowe strony, o których istnieniu raczej wcześniej byś się nie dowiedział. Pomyśl o nim, jako o trochę lepszej przeglądarce internetu. Lepszej, bo tworzonej przez ludzi takich jak ty.
 

STYLOWI TO TY!

Twój profil zawiera wybrane przez ciebie zdjęcia podzielone na albumy - kolekcje. To twój osobisty manifest, prezentacja twoich upodobań, gustów, pasji, miejsce które bez zbędnych słów pokazuje to, kim jesteś, jakie są twoje marzenia i inspiracje. Podróże po świecie? Piękne domy i wnętrza? Pyszną kuchnię? Trendy w modzie i urodzie? Dobry dowcip?  Żadne słowa nie wyrażą tego tak dobrze, jak zdjęcia i filmy.
 
 

POZNAWAJ CIEKAWYCH LUDZI

Znalazłeś się w przyjaznej społeczność ludzi, którzy cenią nowe, oryginalne, inspiracje i potrafią je znajdować na krańcach internetu.
 
Pokazując przez zdjęcia to, kim jesteś przyciągniesz ludzi o podobnym smaku, którzy zaczną śledzić zmiany w twoich kolekcjach. Kiedy będziesz wchodzić na ich profile, może się okazać że lubicie podobne rzeczy  i ty zechcesz obserwować ich znaleziska. 
 

STAŃ SIĘ ŹRÓDŁEM INSPIRACJI DLA INNYCH

Z biegiem czasu ilość osób, które poszerzą twój horyzont i wniosą coś nowego do twojego świata będzie rosła. Będzie też rosła ilość osób, dla których twój gust stanie się czymś ważnym, dla których twój wybór materiałów stanie się czymś, co poprawi jakość życia. Zaczną śledzić twoje publikacje - wyobraź sobie, jak to jest mieć wpływ na tysiąc osób... Uważaj, to może wciągnąć, będziesz chcieć więcej i więcej... :-)
 

OSZCZĘDŹ CZAS

Kto dzisiaj ma czas, żeby przeglądać dziennie setki wpisów na kilkunastu blogach, żeby znaleźć kilka niesamowitych?

Ciężka sprawa, ale dzięki STYLOWYM i jego najaktywniejszym użytkownikom będzie to o wiele prostsze. To oni znajdą dla Ciebie najciekawsze rzeczy z każdej kategorii, tylko tutaj nie jesteś ograniczony do jednego moderatora, który decyduje, co trafia na stronę główną, bo to wybrane przez ciebie osoby będą tworzyć twoją stronę główną.
 
Jeśli wiesz, że Karolina, Agnieszka i Maciej codziennie odkrywają perełki i wrzucają je na STYLOWI, zacznij ich obserwować - na bieżąco będziesz je widział na twoim STYLOWI.
 

STWÓRZ KATALOG ULUBIONYCH STRON

Jak często przeglądasz listę swoich zakładek w przeglądarce? Jeśli jesteś taki jak my, to nie często. W STYLOWI linki do inspirujących stron, tekstów, artykułów pełnych ciekawych pomysłów zapisujesz w postaci obrazka, to niesamowite o ile przyjemniej się wtedy do nich wraca. O ile łatwiej przejrzeć dwieście miniaturek i wśród nich znaleźć tę jedną rzecz, którą właśnie potrzebujesz.
 
....i wiele więcej.
 
 
 
Nie marnuj więc czasu!
 
Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation