KONKURS Nowe oblicze Greya

KONKURS Nowe oblicze Greya

Data rozpoczęcia: 2018-06-25 14:00:00Data zakończenia: 2018-06-26 23:59:00

Zwycięzcy konkursu:

1. Aleksandra Pawlak

2. Emilia Pardo

3. Gabriela Szczurek

4. Halina Tomczyk

5. Martyna Zakrzewska

6. Aleksandra Uzar

7. Joanna Brzeska

8. Katarzyna Popławska

9. Magdalena Pawlińska

10. Magdalena Wróbel-Osowska

Gratulujemy! Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową.

Nie przegap finału historii o Christanie Grey i Anastasii Steele! Ostatni rozdział - "Nowe oblicze Greya" jest już dostępny na DVD. Z okazji patronatu medialnego mamy dla Was konkurs, w którym rozdamy 10 płyt DVD "Nowe oblicze Greya" a dla  5 najlepszych osób rozdamy dodatkowo bransoletki ByDziubeka.

O filmie: Szczęśliwi Christian i Ana wiodą dostatnie, pełne miłości życie. Codzienność nie zabiła w nich namiętności. Ale nad ich związek nadciągają czarne chmury. Były szef Any, Jack Hyde, który poprzysiągł zemstę, czeka na czas, w którym będzie mógł jej dokonać.

Więcej o filmie>>> Nowe oblicze Greya

Aby wziąć udział w konkursie i wygrać 1 z 10 zestwów należy:
1. Podaj tytuły wszystkich zekranizowanych części historii o Christianie Greyu.
2. Wakacje na dobre się rozpoczęły, słońce już zdążyło musnąć naszą skórę. Biżuteria na takim ciele wygląda obłędnie! Stwórz kolekcję z 30 inspiracjami (jak to robić?- kliknij w link) i pokaż nam różne sposoby noszenia letniej bizuterii.
3. Podaj swoje imię i nazwisko.

Odpowiedzi prosimy wysłać poprzez poniższy formularz (należy być zalogowanym) do 26.06.2018 do godziny 23:59. Wyniki zostaną ogłoszone 27.06.2018 do godziny 12:00 na stronie konkursu.

Regulamin:

1. Organizatorem konkursu "KONKURS Nowe oblicze Greya" jest firma MSI z siedzibą przy ul.Szymanowskiego 5, w Pruszczu Gdańskim.
 
2. Konkurs trwać będzie w dniu 25.06.2018 - 26.06.2018
 
3. Uczestnictwo:
a. Uczestnikiem konkursu może być każdy zarejestrowany użytkownik serwisu Stylowi.pl
b. Uczestnikami konkursu nie mogą być pracownicy organizatora konkursu, jak również ich małżonkowie, dzieci, rodzice oraz rodzeństwo.
 
4. Warunki zdobycia nagrody:
a. Aby otrzymać nagrodę należy wysłać odpowiedzi poprzez formularz zgłoszeniowy. Po zalogowaniu się w serwisie na stronie konkursowej będzie dostępny formularz, gdzie należy wpisać prawidłowe odpowiedzi na wszystkie pytania. Odpowiedzi wysyłane drogą mailową nie będą uwzględniane przy rozwiązaniu konkursu.
b. Nagrody otrzymają użytkownicy, których zadanie zostało najlepiej ocenione przez Redakcję seriwsu.
c. Konkurs zostanie rozstrzygnięty dnia 27.06.2018.
d. Informację o wygranej w konkursie zwycięzcy otrzymują mailowo wraz z prośbą o podanie danych adresowych, na które będzie można wysłać nagrodę.
e. Zwycięzca ma 7 dni na przesłanie danych osobowych od momentu otrzymania wiadomości od Redakcji. Po tym terminie wiadomości nie będą brane pod uwagę.

f. Uczestnik konkursu jest zobowiązany w zgłoszeniu konkursowym - podać swoje dane osobowe - imię i nazwisko.
g. Uczestnik konkursu oświadcza, iż podane przez niego dane osobowe są prawdziwe.
h. Jeden Uczestnik Konkursu może wysłać w danym Konkursie 1 zgłoszenie ze swojego konta w serwisie stylowi.pl.
i. Zabronione jest uczestnictwo w konkursie tego samego Uczestnika z różnych kont w serwisie. Złamanie powyższego punktu będzie karane banem dożywotnim w serwisie stylowi.pl.
 
5. Nagrody:
a. Osoby, które zajmą miejsce od 1-5 otrzymają płytę DVD "Nowe oblicze Greya" oraz bransoletkę od ByDziubeka. Za miejsce 5-10 nagrodą jest płyta DVD "Nowe oblicze Greya".
b. Nagrody nie podlegają wymianie na inne nagrody rzeczowe czy pieniężne.
c. Nagrody nie można odstąpić ani odsprzedać trzecim osobom, nie biorącym udziału w konkursie.
 
6. Ochrona danych osobowych:
a. Dane osobowe uczestników konkursu będą przetwarzane dla celów organizacji i przeprowadzenia konkursu, wyłonienia i powiadomienia zwycięzców oraz przekazania nagród, w szeroko pojętych celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług, a także w celach statystycznych, analitycznych oraz nawiązywania kontaktu z właścicielem danych przez organizatora i podmioty z nim bezpośrednio współpracujące.
b. Dane osobowe uczestników konkursu będą wykorzystywane zgodnie z warunkami określonymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101  
poz. 926.) Administratorem danych osobowych jest firma MSI.
c. Uczestnik ma prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich edycji oraz usunięcia.
 
7. Organizator konkursu nie ponosi kosztów wysyłki nagrody w przypadku wysyłki zagranicznej.
 
8. Postanowienia końcowe:
a. W sprawach nieuregulowanych regulaminem zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego.
b. Organizator zastrzega sobie prawo dokonania zmian postanowień niniejszego regulaminu w każdym czasie, w razie zaistnienia szczególnych podstaw uzasadniających tą okoliczności.
c. Wszelkie spory mogące wyniknąć między organizatorem konkursu a jego uczestnikami rozpatrywane będą poprzez skrzynkę e-mail konkurs@stylowi.pl , a w razie braku porozumienia przez sąd właściwy dla siedziby organizatora.
Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation