Wnętrza

KOLEKCJA MIRROR

Lampa stojąca do salonu CURACAO z serii MIRROR to najnowsza propozycja polskiego producenta opraw oświetleniowych LYSNE.PL. Ten model lampy podłogowej łączy w sobie naturalne piękno drewna z designerskimi materiałami. Konstrukcja drewnianej podstawy lampy przypomina trójnożny stelaż aparatu fotograficznego. Całość zwieńcza abażur w kształcie stożka wykonany z materiału PVC o nietypowych właściwościach. Miedziany lub złoty klosz posiada fakturę w postaci lustra. Po włączeniu oświetlenia podłogowego CURACAO MIRROR blask żarówki subtelnie przebija się przez materiał abażuru prezentując się przy tym dość widowiskowo. Industrialny charakter lampy podkreśla przewód wychodzący spod oprawki, swobodnie opadający ku podłożu. Lampy stojące z kolekcji MIRROR idealnie wpasują się w nowoczesne wnętrza sypialniane czy salony urządzone w stylu glamour.

Lampa stojąca posiada miejsce na jedną oprawkę o gwincie E27 i mocy 60W. Lampa mierzy na wysokość 158 cm i 37 cm na szerokość. Na przewodzie zasilającym znajduje się włącznik nożny ułatwiający użytkowanie oprawy.

Lampa stojąca CURACAO MIRROR dostępna jest w hebanowym kolorze drewnianej podstawy i 2 wariantach kolorystycznych abażurów – złota i miedzi.
Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation