Kuchnia

kuchnia

Kubek Szeryfa, czarny kubek z uchem stylizowanym na srebrny rewolwer, poj. 350 ml, prezent dla niego, chłopaka, męża. > Kubek Szeryfa - wzór Rewolwer dla prawdziwych facetów!

Kubek Szeryfa to produkt stworzony dla mężczyzn, którzy cenią sobie zarówno mocne kubki kawy, jak i poczucie dominacji i władzy. Każdy facet jest trochę jak szeryf - musi pilnować porządku i kontrolować sytuację w swoim otoczeniu. Dlaczego więc nie obdarować go kubkiem, który odzwierciedla jego charakter?

Ten unikalny kubek ma ucho w kształcie rewolweru i wystającą lufę, co na pewno zachwyci mężczyznę z dominującym charakterem. Nie trzeba odwiedzać sklepu z bronią, aby sprawić taki prezent. Kubek Szeryfa jest wystarczający, aby zaspokoić ich potrzeby władzy i sprawić im radość. Bez względu na to, czy jest to restrykcyjny tata, zdecydowany mąż, stanowczy brat czy szef, ten kubek może stać się ich ulubionym.

Kubek Szeryfa to również doskonały prezent dla miłośników oryginalnych gadżetów. Jeśli znasz kogoś, kto lubi się wyróżniać w tłumie i ma słabość do nietypowych przedmiotów, ten kubek będzie trafionym wyborem. Może być świetnym upominkiem na imieniny, urodziny lub jako drobny dodatek do innego prezentu.
Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation