Gadżety

Gadżety

Baby Sportsman (mały kibic PL) - Śliniak z rękawami dla naszego malucha, gadżet dla najmłodszego kibica polskiej reprezentacji. > Baby Gadgets
Śliniak z Rękawami Baby Sportsman - Młody Sportowiec zawsze gotów do Gry!

Czy wiesz, kto aktualnie jest najmłodszym członkiem Reprezentacji Polski? To nieistotne, bo teraz może stać się nim Twoje dziecko! Prawdziwy sportowiec jest nim o każdej porze dnia i nocy, nawet podczas karmienia. Dlatego wystarczy ubrać je w śliniak z rękawami Baby Sportsman!

Każdy sportowiec potrzebuje wsparcia swoich kibiców, a to zapewnisz mu, angażując do dopingu swoją rodzinę i znajomych. Wykorzystaj do tego dołączoną do zestawu papierową ramkę do zdjęć, a już nikt nie będzie miał wątpliwości, czyj potomek jest urodzoną gwiazdą sportu!

Dlaczego jest to dobry prezent dla nas i naszych bliskich?

Praktyczny jak koszulka sportowca, śliniak z rękawami Baby Sportsman to nietuzinkowy prezent dla tych, którzy marzą o tym, by ich dziecko zostało członkiem Reprezentacji Polski, niezależnie od dyscypliny sportu. Ucieszy też kibiców - dzięki niemu także nasz maluch będzie mógł dopingować Reprezentację Polski podczas ważnych wydarzeń. Można podarować go z okazji narodzin, chrztu lub podczas odwiedzin świeżo upieczonych rodziców.

Kiedy i w jakich sytuacjach można go używać?

Materiał, z którego wykonano śliniak, został wzbogacony o powłokę odbijającą płyny, co sprawia, że jest odporny na plamy, tak jak koszulki prawdziwych sportowców! Tak jak one zapewnia też dziecku pełną swobodę ruchu. Śliniak sprawdzi się zarówno podczas karmienia, jak i podczas pierwszych prób samodzielnego jedzenia. Praktyczne rękawki ze ściągaczami zapewniają wygodę ruchu i zapobiegają wpadaniu jedzenia.

Dlaczego warto kupić ten produkt?

Zestaw zawiera nie tylko funkcjonalny śliniak, ale także papierową ramkę do zdjęć, tworząc idealny prezent gotowy do wręczenia bez konieczności dodatkowego pakowania. Produkt w polskiej wersji językowej z napisem "Polska". Wyprodukowany z mocnej tkaniny, która nie przepuszcza płynu, i łatwy do utrzymania w czystości, można go prać w temperaturze 30 stopni.

Komu przeznaczyć na prezent?

Ten oryginalny śliniak z rękawami to prezent, który ucieszy każdego rodzica marzącego o małym sportowcu. Doskonały również jako upominek z okazji narodzin, chrztu czy pierwszych miesięcy maluszka. Przekaż swoją pasję sportową już od najwcześniejszych lat!

Niech Twoje dziecko zacznie swoją sportową przygodę już teraz z Baby Sportsman!
Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation