DIY - zrób to sam

domowe spodoby

Grupa krwi "B" - charakterystyka

Grupa "B" roz­wi­nę­ła się mię­dzy 10. a 15. ty­sią­ca­mi lat p.n.e., kiedy ro­sną­ca licz­ba lud­no­ści na sku­tek wiel­kich emi­gra­cji, prze­nio­sła się z Afry­ki w chłod­niej­sze re­jo­ny Azji. Od­mien­ne wa­run­ki kli­ma­tycz­ne i ko­czow­ni­czy spo­sób życia wy­ma­ga­ły diety zło­żo­nej za­rów­no z po­kar­mów ro­ślin­nych jak i zwie­rzę­cych. Taki tryb życia wy­kształ­cił grupę "B".
Dzi­siej­si po­tom­ko­wie ko­czow­ni­ków osią­gnę­li swo­istą rów­no­wa­gę po­mię­dzy pro­duk­ta­mi po­cho­dze­nia zwie­rzę­ce­go i ro­ślin­ne­go, mogą zja­dać z tych grup wszyst­kie ro­dza­je po­ży­wie­nia. Stąd też za­le­ca­ny ja­dło­spis jest naj­bar­dziej zróż­ni­co­wa­ny i naj­mniej re­stryk­cyj­ny. Osoby z grupą "B" jako je­dy­ne w pełni to­le­ru­ją pro­duk­ty mlecz­ne, które przy­kła­do­wo dla grupy "A” są prze­ciw­wska­za­ne.
Cie­ka­wost­ką jest to, że po­mi­mo dużej róż­no­rod­no­ści po­kar­mów, nie mogą spo­ży­wać po­mi­do­rów, a z dro­biu – kur­cza­ków. Sła­bym punk­tem grupy B jest zwięk­szo­na po­dat­ność na in­fek­cje wi­ru­so­we.
Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation