Kuchnia

wypieki

KUCHNIANAWYPASIE


Sprawdzony przepis na pyszne ciasto na gofrach z truskawkami, bitą śmietaną i galaretką. To proste w przygotowaniu, orzeźwiające ciasto bez pieczenia z kilku składników. Do przepisu możesz wykorzystać gofry ze sklepu lub przygotować gofry domowe. Wybór należy do Ciebie. Przepis na ciasto na gofrach, to z pewnością godna uwagi propozycja na pyszny deser do kawy.

Ciasto na gofrach to wyjątkowy wdzięczny w przygotowaniu deser. Spód ciasta wykonuje się ekspresowo. Poza tym gofry są miękkie i przejmują smak owocowej galaretki. Całe ciasto jest delikatne, niezbyt słodkie. Naszym zdaniem deser idealnie sprawdzi się na nadchodzący sezon na truskawki.Warto jeszcze dodać, ze ciasto na gofrach z truskawkami jest propozycją, którą oczywiście możesz zmienić według swojego uznania. Świetnie sprawdzą się również inne owoce. Zamiast truskawek, doskonale będą pasować również maliny, borówki czy też jabłka. Szczególnie w tej ostatniej wersji ciasto z goframi i galaretką prezentuje się znakomicie.

Zapraszamy na przepis na ciasto na gofrach bez pieczenia i mamy nadzieję, że jest to deser, do którego często będziecie wracać. Ciasto jest nie tylko pyszne, ale i bardzo łatwe w wykonaniu. Jeśli więc jeszcze nie szykowałaś ciasta z goframi, a szukasz pomysłu na słodkości z owocami, to ten przepis jest właśnie dla Ciebie
Momencik, trwa przetwarzanie danych   loading-animation