Dekoracje ścienne, czyli jak nadać wnętrzom charakteru

Każda pora roku rządzi się swoimi prawami. Aby szybciej zaakceptować fakt przemijających chwil, dekorujemy swoje wnętrza zgodnie z tym, co oferuje pogoda. Jesienią zapraszamy do mieszkania dynie, kasztany i suszone liście, zimą ozdabiamy półki lampkami i wszystkim, co wskazuje na nadchodzące święta. A wiosną? Pora tchnąć we wnętrze nowego ducha! Postaw na dekoracje ścienne i wprowadź do mieszkania powiew świeżości. 
 

Wiosna, ach to ty!

Przebudzenie z zimowego snu to jedna z najpiękniejszych chwil w całym roku. Wszystko wokół ożywa, a krajobraz wreszcie nabiera barw. Przyroda budzi się do życia, oferując przyjemne dla oka doznania. Takiej radości nie jest w stanie przyćmić nawet kilkudniowy deszcz. Wiośnie wiele się wybacza, bo zwiastuje rozkwit – i nie chodzi wyłącznie o piękno natury, ale też o umysł, który czerpie radość z tego, co oferuje mu otoczenie.

Żadna pora roku tak skutecznie nie motywuje do zmian. Od czego warto zacząć w pierwszej kolejności? Od aranżacji wnętrza. Doznania wizualne znakomicie poprawiają nastrój i wpływają kojąco na jeszcze uśpiony nieco umysł. Wejdź na stronę www.uwolnijkolory.pl i poznaj produkty, które odmienią Twoje wnętrze. Niech zachwycą Cię barwne propozycje, z którymi rozpoczniesz radosne oczekiwanie na wiosnę w pełni.

Gustowny fotoobraz

Tradycyjne dekoracje ścienne zachwycają swoją urodą, ale te, które pojawią się w Twoim mieszkaniu, będą dodatkowo wywoływać piękne wspomnienia. Spośród niecodziennych ozdób na uwagę zasługuje klasyczny fotoobraz. To wydruk dowolnego zdjęcia na płótnie canvas, które naciągnięto na drewniany blejtram. Wspaniale zaprezentuje się na gładkiej ścianie, najlepiej w towarzystwie innych kadrów. W ofercie marki możesz go zaprojektować w jednym z 20 formatów. Przygotuj efektowny kolaż lub wyeksponuj ulubione zdjęcie, by cieszyć się nim, ilekroć spojrzysz w jego stronę.

Zdjęcia w ramce

Fotoobrazy można swobodnie modyfikować, dodając ciekawe elementy i upiększając projekt graficznymi akcentami. Wolisz coś w minimalistycznym stylu? Postaw na zdjęcia w ramce, gdzie ryzyko błędu jest bliskie zeru. To prosty projekt, w którym po prostu wybierasz jedno zdjęcie i kolor ramy. Błyskawiczny sposób na to, by nadać wnętrzu nowego charakteru. Możesz zamówić kilka fotografii i stworzyć z nich ciekawą kompozycję pełną osobistych wspomnień.

Obraz z gotową grafiką

To idealna propozycja dla zabieganych oraz tych, którzy nie mają czasu na to, by angażować się w twórczy proces. Wśród propozycji Uwolnij Kolory znajdziesz obrazy z gotową grafiką, które pozytywnie nastawią Cię na przyjście wiosny. W ofercie czeka na Ciebie ponad 150 autorskich szablonów, a w nich sporo zielonych akcentów.

Chcesz wyrazić swoją osobowość poprzez grafikę? Wybierz obraz z ciekawym napisem, który idealnie określa Twoje być albo nie być. Coś dla siebie znajdą też miłośnicy kawy, zwierzaków domowych, a nawet panie, w które w duszy wciąż pielęgnują osobowość księżniczki 🙂 Nie zabrakło też barwnych propozycji dla najmłodszych – dziecięcy pokoik możesz zagospodarować obrazami w stonowanych kolorach, które pięknie wkomponują się w bieżący wystrój.

Wiosna w mieszkaniu

Niewiele trzeba, by dotychczasowa aranżacja wnętrza nabrała świeżego wyglądu. Najprostszym sposobem jest wzbogacenie dowolnej ściany o fotografie. Jak już wiesz, możesz wyeksponować ulubione zdjęcia na kilka nieoczywistych sposobów. Fotoprodukty zawsze przykuwają uwagę, a do tego stanowią cenną pamiątkę i są niewyczerpanym źródłem wspomnień.

Co jeszcze możesz zrobić? Zadbaj o to, by we wnętrzu pojawiły się świeże kwiaty. Nie musisz nawet kupować ich w kwiaciarni. W drodze z pracy do domu na pewno znajdziesz kwitnące bazie, narcyzy, zawilce, soczyste krokusy czy intensywnie pachnące hiacynty. Być może czasem trzeba będzie zboczyć z głównej trasy w boczne ścieżki, ale na pewno będzie warto. Z uzbieranych kwiatów bez trudu skomponujesz bukiet, który wstawisz do wazonu. Znakomicie ożywią wnętrze i będą się pięknie prezentować nieopodal Twojej galerii ściennej.

 

Tagi: , , ,
by
Poprzedni wpis Następny wpis