Justin Bieber się żeni!

Życie uczuciowe Justina Biebera to temat dostarczający fanom wielu emocji. Czyżby miało się to już na zawsze zmienić? W lipcu amerykańskie tabloidy poinformowały nas o zaręczynach sławnego wokalisty z modelką Hailey Baldwin. To szokująca wiadomość, zwłaszcza że byli wówczas parą dopiero od miesiąca.

Źródło: @haileybaldwin

Fani z zapartym tchem śledzili dzieje burzliwego związku Justina Biebera i Seleny Gomez, który cechował się ciągłymi rozstaniami i romantycznymi powrotami. Obstawialiśmy, że to raczej z Seleną popularny wokalista po wszystkich życiowych burzach stanie kiedyś na ślubnym kobiercu. Tymczasem Justin zrobił nam niespodziankę i – w bardzo romantycznych okolicznościach – oświadczył się Hailey Baldwin. Informacja ta została potwierdzona w mediach społecznościowych przez parę.

Miłość do Hailey Baldwin

Dotychczas życie uczuciowe Justina Biebera nie było stabilne. Przez kilka lat piosenkarz był związany z Seleną Gomez, związek nie dawał jednak poczucia bezpieczeństwa którejkolwiek ze stron. Para kilkakrotnie się rozstawała. W trakcie przerw Bieber próbował sobie ułożyć życie z innymi gwiazdami showbiznesu, jednak zawsze ostatecznie wracał do Gomez. W 2016 roku jego partnerką była także Hailey Baldwin. Wówczas ten związek nie przetrwał zbyt długo, jednak uczucie, które się narodziło między nimi wydaje się trwałe, gdyż w czerwcu br. para wróciła do siebie. Ich miłość ponownie zakwitła, o czym obficie donosiły tabloidy. Miesiąc później – 7 lipca 2018 roku – Justin Bieber oświadczył się Hailey Baldwin podczas wspólnych wakacji. Swoją miłość do wybranki opisał w pięknych słowach na Instagramie. Piosenkarz wyznał ukochanej, że jest „zakochany we wszystkim, co jest z nią związane”, wyraził także przekonanie, że stworzą związek pełen szacunku i miłości, który będzie wzorem do naśladowania dla młodszych pokoleń. Wyjaśnił także wybór daty zaręczyn – 7 to cyfra duchowej perfekcji. Wokalista zakończył swój wpis cytatem z Listu do Koryntian, pochodzącym z protestanckiej Biblii.

Źródło: @haileybaldwin

 

 

Romantyczne oświadczyny

Tegoroczne wakacje para spędziła na Bahamach w gronie przyjaciół i otoczeniu rajskiej przyrody. To właśnie tam – w jednej z uroczych restauracyjek – Justin Bieber poprosił Hailey Baldwin o rękę. Tuż przed tym wydarzeniem ochrona piosenkarza poprosiła restauracyjnych gości o wyłączenie telefonów, ponieważ „za chwilę wydarzy się coś niezwykłego”. Chwilę później gwiazdor uklęknął przed swoją wybranką i poprosił ją o rękę. Baldwin zgodziła się zostać jego żoną. Dostała śliczny pierścionek z diamentem, który zaprezentowała już w mediach.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szczęśliwi i dumni rodzice

Wiadomość o zaręczynach piosenkarza wkrótce potwierdzili rodzice pary na Instagramie. Jego ojciec zamieścił wpis, w którym wyraził dumę i ekscytację nowym rozdziałem w życiu swojego syna, z kolei mama gwiazdora skomentowała ten fakt, powtarzając kilkakrotnie słowo: miłość (love) na swoim profilu. Ojciec Hailey Baldwin, podobnie jak przyszły zięć, dopatrywał się w tym wydarzeniu boskich wyroków. Wiadomość o zaręczynach potwierdzili także znajomi wokalisty. Nie są oni mocno zdziwieni jego decyzją, gdyż podkreślają, że przy Hailey jest naprawdę szczęśliwy. Zwracają uwagę także na fakt, że para zna się już naprawdę długo, choć romantyczne uczucie zrodziło się między celebrytami niedawno. Wydaje się zatem, że to już koniec doniesień na temat miłosnych ekscesów Biebera. Z niecierpliwością czekamy na wiadomość o ślubie wokalistmodelki. Oczywiście – życzymy szczęścia na nowej drodze życia!

Tagi: , , , ,
by
Poprzedni wpis Następny wpis