Najmodniejsze kolory włosów na wiosnę 2023

@momooze.com

Po miesiącach ponurej zimowej pogody (czy możemy dostać choć jeden słoneczny dzień, proszę?), nie możemy się doczekać, aby wejść do salonu i przetestować nowy wiosenny kolor włosów. Nowy sezon, nowa ja, prawda? Cała głowa pasemek lub monochromatyczny kolor, czy żywa, tęczowa fantazja na włosach? Ponieważ w przeciwieństwie do ciemnych  zimowych i jesiennych kolorów włosów, wiosna 2023 wymaga odważnych, ciepłych, jasnych odcieni.

@fabmood.com

Kremowy blond

W przypadku blondynek tej wiosny zauważymy ogromne przejście od platynowych i lodowych tonów do bardziej maślanych, ciepłych kolorów. Podobnie jak  kremowy blond na Jasmine Sanders, który ma bardzo naturalny, ciepły odcień, ale nadal jest jasny – wprost idealny na wiosnę.

@cescapsybot

Karmelowa mżawka

Wiosenne kolory, które wybieramy co roku to często żywy, niewymagający pilnowania odrostów balayage z jaśniejszymi pasemkami na końcach i wokół twarzy. A jednym z najmodniejszych sposobów na uzyskanie wyglądu na wiosnę 2023 r. jest zastosowanie karmelowego odcienia wplecionego w ciemnobrązową bazę. Aby nasze włosy były wyjątkowo lśniące, warto spryskać je sprayem nabłyszczającym po zakończeniu stylizacji, który dodatkowo wydobędzie głębię koloru z naszych pasm.

@bangstyle.com

Miodowy blond

Według stylistów fryzur jednym z najpopularniejszych kolorów na wiosnę 2023 roku będzie jasny miodowy blond. Poproś swojego stylistę, aby wmieszał we włosy różne ciepłe blond pasemka i delikatne jasne tony, aby uzyskać wielowymiarowy, plażowy wygląd (i nie krępuj się połączyć go z plażowymi falami).

@hadviser.com

Shadow root

W przeciwieństwie do wszystkich blond pasemek, które pokazują ostrą linię u nasady, ten zatwierdzony przez Sofię Richie kolor włosów dość płynnie łączy się z naszym naturalnym kolorem włosów i subtelnie rozjaśnia i rozświetla naszą twarz. Efekt? Mniej czasu w salonie i więcej swobody mimo wzrostu włosów.

@ispyfabulous.com

Brązowy balejaż

Niezależnie od trendów, wszyscy na wiosnę chcą być nieco odświeżeni. Jeśli mamy już ciemne włosy i chcemy dodać im trochę blasku na końcach, wypróbujmy balejaż w jaśniejszym odcieniu brązu. Jest subtelny, ale oferuje słoneczne przejście do naszego naturalnego odcienia włosów – idealny początek, zanim w pełni wejdziemy w lato.

@inhhair.com

Szalone pasemka

Ukryte pasemka w kolorowych odcieniach będą największym wiosennym trendem roku 2023. Przypomina wszystkie kolory tęczy: odważne neony i pastelowe kolory. Należy jednak pamiętać, że aby uzyskać tak żywe pasemka jak te, konieczne będzie wcześniejsze rozjaśnienie włosów, co może spowodować drobne uszkodzenia. Dlatego pamiętajmy, aby raz lub dwa razy w miesiącu nakładać kurację proteinową, aby odpowiednio wzmocnić kruche pasma.

@inhhair.com

Cola-cola Cherry

Jeśli mamy ochotę wypróbować cieplejszy odcień na naszych brązowych włosach, ale niekoniecznie chcemy rozjaśnić, spróbuj wprowadzić trochę wiśniowej czerwieni. Według stylistów odcień ten jest obecnie „bardzo poszukiwany”, co ma sens, biorąc pod uwagę, że ostatnio wypróbowały go również Kendall Jenner, Zoey Deutch i Sophie Turner.

@hadviser.com

Truskawkowy blond

Czy ktoś jest zaskoczony, biorąc pod uwagę, że ten ciepły, jasny odcień nierozerwalnie kojarzy się z sezonem piknikowym? Aby uzyskać podobny brzoskwiniowy odcień bez zaangażowania, co tydzień pokrywaj włosy truskawkową płukanką lub, jeśli chcemy uzyskać jeszcze bardziej żywy ton, raz w miesiącu wypróbuj odżywkę utrwalającą kolor.

Tagi: , , , ,
by
Poprzedni wpis Następny wpis