Kawa w kapsułkach. Dlaczego jest korzystnym rozwiązaniem?

Jeszcze do niedawna wiele osób hołdowało przekonaniu, że zachwycającej w smaku, aromatycznej kawy można się napić wyłącznie w kawiarni. Jednak rozwój technologii i coraz bardziej pomysłowe rozwiązania sprawiły, że dziś dobrą kawę bez przeszkód można zrobić samodzielnie w domu. Wszystko dzięki możliwościom, jakie dają ekspresy do kawy na kapsułki. Jak działają tego typu urządzenia? Na czym polega fenomen kawy w kapsułkach? O tym, przeczytacie w naszym artykule.

Ekspres do kawy na kapsułki – dlaczego warto go mieć w swoim domu?

Ekspresom do kawy na kapsułki Tchibo pozwalają na samodzielne przygotowanie w domu pysznej kawy, która będzie smakować, jak ta z kawiarni. Takie możliwości dają ekspresy Cafissimo, które mają wiele zalet: są niewielkich rozmiarów (dlatego zmieszczą się w każdej kuchni), mają nowoczesny design, który będzie idealnie współgrał z wystrojem wnętrza, a przy tym są banalnie proste w obsłudze – żeby przygotować kawę, wystarczy nacisnąć jeden przycisk!

Smakosze, którzy zdecydują się na posiadanie ekspresu do kawy na kapsułki, będą mogli wybierać z szerokiej oferty kaw: od Caffe Crema, przez kawę Barista, aż po espresso czy cappuccino. Ekspres można w szybki i prosty sposób przestawić na zaparzenie konkretnego rodzaju kawy, co pozwala eksperymentować do woli. Najistotniejszą sprawą jest smak kawy, uzyskiwanej z tego rodzaju ekspresu. Dzięki szczelnie zamkniętym kapsułkom, kawa uwalnia swój aromat dopiero w trakcie parzenia, dlatego otrzymany napój jest tak samo aromatyczny i smaczny, jak ten ze świeżo zmielonych ziaren.

Kawa w kapsułkach od Tchibo – zawsze świeża i aromatyczna

Przygotowując kawę z kapsułek Tchibo można mieć pewność, że uzyskany napój zawsze będzie tak samo aromatyczny, a jego smak – zachwycająco świeży i smaczny. Jak już wspomnieliśmy, tajemnica tkwi w szczelnie zamykanych kapsułkach, w których przechowywana jest kawa. To właśnie hermetyczne zamknięcie pozwala uzyskać napój, który zachwyca smakiem i aromatem, jakby został przygotowany ze świeżo zmielonej kawy. Co ważne, Tchibo dba nie tylko o doznania smakowe klientów, ale też o środowisko naturalne. Kapsułki, które marka ma w swojej ofercie, są wykonywane z, poddającego się recyklingowi, polipropylenu. Zatem wystarczy, po zużyciu, wrzucić je do żółtego pojemnika, by surowiec został poddany ponownej obróbce.

Promocja Tchibo na kawę w kapsułkach – na czym polega?

Osoby, które już używają ekspresu do kawy na kapsułki albo zamierzają w najbliższym czasie taki kupić, mogą skorzystać z atrakcyjnej promocji. Wystarczy, że na stronie Tchibo zamówią 5 opakowań po 10 kapsułek Cafissimo, a najtańsze z nich otrzymają gratis. Można wybierać spośród wszystkich rodzajów kapsułek i dowolnie łączyć smaki. Kawa Barista, Espresso, Caffe Crema, a może kawa filtrowana? Opcji jest bardzo dużo, więc każdy kawosz, bez problemu znajdzie coś dla siebie. Dzięki temu, że promocją są objęte opakowania po 10 kapsułek kawy, można bez ryzyka spróbować nowych smaków, bez potrzeby zakupu opakowania liczącego kilkadziesiąt kapsułek. Warto również zaznaczyć, że klienci mają zagwarantowaną darmową dostawę. Więcej informacji na temat promocji Tchibo można znaleźć na serwisie Tchibo.

Tagi:
by
Poprzedni wpis Następny wpis