Kosmetyki nowej generacji, XX Revolution

Makeup Revolution to jedna z czołowych marek kosmetycznych znana na całym świecie. Aktualnie, na rynku dostępnych jest już kilka ich linii, między innymi: Makeup Obsession, Revolution Skincare, Revolution PRO. Każda z kolekcji dedykowana jest do nieco innych potrzeb konsumentów. Idea Makeup Obsession stawia na odważne kolory i kreatywną zabawę makijażem, Revolution Skincare działa w myśl zasady, że odpowiedni makijaż zaczyna się od dobrej pielęgnacji. Dla kogo dedykowana jest najnowsza linia marki – XX Revolution?

Enigmatyczna nazwa XX Revolution

Sama nazwa XX Revolution nawiązywać ma do 20 lat działalności twórcy Revolution Beauty. Właśnie z tej okazji pragnął On stworzyć wyjątkową kolekcję, która dedykowana będzie do konsumentów świadomych. To linia, która odpowiadać ma na aktualne zapotrzebowanie odbiorców, ma być odpowiedzią na najnowsze trendy w świecie makijażu i obecne tendencje. Twórcy XX Revolution doskonale wiedzą, że współczesny użytkownik makijażu stawia na kreatywność, bardzo dobrą jakość, a jeśli przy tym produkty zwracają uwagę swoim designem – sukces gwarantowany. Jak jest w tym przypadku?

Aspekty techniczne kosmetyków XX

Większość kosmetyków z kolekcji XX Revolution zamknięta została w solidnych, plastikowych kasetkach w kolorze czarnym lub różowym. Sama faktura, jakość ich wykonania, tłoczenia w formie prążków i obecność wygodnych w użytkowaniu lusterek sprawia, że już od pierwszego momentu całość prezentuje się elegancko i luksusowo. Nie zabrakło także welurowych wykończeń (palety cieni do powiek z serii LuXX) i iście kryształowych faktur (paletki z serii CrystalXX). Nieco wyższa cena produktów (w stosunku do kosmetyków Makeup Revolution) wynikać może nie tylko z jeszcze wyższej jakości związanej z formułami produktów, ich trwałością i konsystencjami, ale również z samego opakowania.

Zawartość kolekcji XX Revolution

Podobnie jak w poprzednich markach Revolution – również i w tym przypadku twórcy serwują klientom cały przekrój kosmetyków przeznaczonych do makijażu twarzy, oczu i brwi. Revolution XX łączy w sobie podkłady, korektory, produkty do konturowania – bronzery, róże i rozświetlacze. Do utrwalenia makijażu – wybrać można pudry o różnych wykończeniach na skórze oraz mgiełki do twarzy. Wśród produktów do makijażu oczu znalazły się liczne palety cieni do powiek, a także eyelinery, które idealnie dopełnią makijaż artystyczny czy wieczorowy. Mogą również stanowić akcent kolorystyczny w makijażu dziennym. Całość dopełniają pigmenty sypkie ChromatiXX Duo Chrome. Liczną kategorię stanowią bazy pod podkład, które łączą w sobie pielęgnację i produkt na pograniczu świata makijażu. Co istotne – dedykowane są do różnych potrzeb i problemów skóry, w związku z tym w kolekcji XX Revolution znajdziemy między innymi bazę rozświetlającą, nawilżającą czy matującą. Wiele różnych rozwiązań znaleźć można także wśród produktów przeznaczonych do makijażu brwi – kremowe pomady, dwa rodzaje kredek, a także żele utrwalające. Wszystko oczywiście w różnych odcieniach i tonacjach.

Kosmetyki XX Revolution dla kolekcjonerów

Twórcy XX Revolution postanowili stworzyć dodatkowo coś naprawdę wyjątkowego. W kolekcji znaleźć można dwie palety cieni do powiek, które mieszczą w sobie aż 66 cieni. To nie lada gratka dla prawdziwych kolekcjonerów, profesjonalistów i wizażystów. Wersja XXplosion łączy odcienie o ciepłej tonacji, natomiast paleta XXtravaganza zawiera neonowe i intensywne kolory, które sprawdzą się w przypadku wykonywania makijażów artystycznych, wieczorowych i kreatywnych.

Podsumowanie

XX Revolution to zdecydowanie powiew świeżości na rynku kosmetycznym, idea i design, których do tej pory nie było pod skrzydłami Revolution Beauty. Trzeba przyznać, że całość robi wrażenie – jest ucztą dla oczu, ale przede wszystkim, nie zawodzi swoją jakością, pomysłem i formułami.

Tagi: , ,

Podobne wpisy

by
Poprzedni wpis Następny wpis