Philips Lumea – czy to najbardziej bezbolesny sposób na pozbycie się niechcianych włosów?

Top view cropped head of female lying on couch while professional is using device for removing hair on armpit

Usuwanie zbędnego owłosienia za pomocą tradycyjnych maszynek to nic przyjemnego. Ten rodzaj depilacji daje krótkotrwałe efekty, podrażnia skórę i zajmuje dużo czasu. Co zrobić, aby zyskać gładką skórę bez podrażnień na długi czas? Warto zdecydować się na depilator, który daje najlepsze efekty. Dlaczego warto używać depilatora i jaki rodzaj wybrać? Czy Philips Lumea to dobry produkt? Odpowiedzi na te i inne ważne pytania znajdziesz w kolejnych akapitach.

Rodzaje depilatorów

W ofercie sklepów można znaleźć różne rodzaje depilatorów:

  • Depilatory klasyczne – ich działanie jest oparte na mechanizmie dyskowym lub pęsetowym. Podczas depilacji dyski lub pęsety chwytają włoski i wyrywają je. Efektywność zabiegów jest satysfakcjonująca. Włosy po takiej depilacji znikają na kilka tygodni. Aby zapewnić sobie najwyższą jakość, warto wybrać depilatory Philips, które cieszą się dużym zainteresowaniem i dobrymi opiniami. Depilatory tej marki posiadają wygodny kształt, niektóre z nich oferują także tryb masażu.
  • Depilatory laserowe – są wybierane coraz chętniej, ze względu na komfort. Podczas depilacji nie odczuwa się bowiem bólu, tak jak w przypadku depilatorów klasycznych. Wiązki lasera niszczą elementy włosa odpowiedzialne za jego wzrost. Dzięki temu można pozbyć się niechcianego owłosienia z wybranych obszarów ciała.
  • Depilatory IPL – kieruje impuls światła do cebulek włosów, dzięki czemu mieszki włosowe przechodzą w stan uśpienia. Niechciane włoski wypadają, a wzrost nowych zostaje wstrzymany.

Zarówno depilatory klasyczne, laserowe oraz IPL są bardzo skuteczne. Wybór zależy od preferencji i potrzeb, ale także od progu bólu. Coraz więcej osób decyduje się na ostatnie dwa rodzaje, ze względu na satysfakcjonujące efekty oraz brak bólu podczas usuwania owłosienia.

Philips Lumea – sposób na bezbolesną depilację

Zdecydowanie można stwierdzić, iż Philips Lumea to najbardziej bezbolesny sposób na pozbycie się niechcianych włosów. Użytkowanie depilatora jest bardzo łatwe. Przed jego użyciem, należy usunąć włosy z wybranego obszaru za pomocą maszynki czy plastrów z woskiem. Następnie trzeba wybrać odpowiednią nasadkę i wybrać ustawienie odpowiednie dla odcienia skóry. Następnie należy przykładać depilator do skóry pod kątem 90 stopni i nacisnąć przycisk uruchamiający wysłanie impulsu. Czynność należy powtórzyć na obszarze skóry, z którego ma zniknąć owłosienie.

Na początku należy wykonać 4 zabiegi w odstępie 14 dni. Następnie wystarczają już tylko zabiegi przypominające co 4-8 tygodni. Laser do depilacji to najlepszy sposób na gładką skórę.

Depilatory Lumea posiadają w zestawie różne nakładki. Dzięki nim możliwe jest użycie urządzenia w obszarach takich jak bikini, nogi oraz twarz. Urządzenia posiadają różne tryby prędkości, co umożliwia zastosowanie odpowiednich ustawień. Dużą zaletą urządzeń jest to, iż są bezprzewodowe, dzięki czemu depilacja odbywa się w bezpiecznych i komfortowych warunkach. Warto zdecydować się na ten sposób usuwania owłosienia, aby cieszyć się dobrymi efektami osiąganymi bez bólu. Biorąc pod uwagę, iż prawidłowo użytkowny depilator posłuży na wiele lat, jego ważną zaletą jest atrakcyjna cena.

Poznaj opinie innych

W ofercie sklepów można znaleźć różne rodzaje depilatorów. Aby dokonać najlepszego wyboru, warto wcześniej zapoznać się z opiniami innych. Ranking depilatorów to zestawienie najlepszych produktów, wraz z dokładnym opisem. Jeśli mowa o zbędnym owłosieniu, na pewno przyda Ci się także trymer do brwi dobrej jakości. Takie urządzenie pozwala pozbyć się włosków na długi czas oraz cieszyć się atrakcyjnym kształtem brwi. Warto o to zadbać, ponieważ brwi dla twarzy są tym samym, czym rama dla obrazu.

Tagi: , , ,
by
Poprzedni wpis Następny wpis