Pomysły na prezent dla dziadka

Każdego stycznia wnuczęta zastanawiają się, jaki kupić prezent na Dzień Dziadka. Trudno znaleźć coś, czego nasz dziadek już nie ma albo z czego z całą pewnością się ucieszy. Jeśli wciąż brak Ci pomysłów na prezenty dla dziadka, mamy pewien oryginalny pomysł na prezent.

Wybrać odpowiedni prezent dla dziadka to nie lada zadanie. Łatwo o wpadkę w tym obszarze, kiedy obdarujemy dziadka książką autora, którego nie znosi, damy mu kolejny kubek czy poduszkę. Zamiast niepotrzebnie wydać pieniądze na coś, co dziadka „uszczęśliwi na siłę”, czas na bardziej praktyczny i bezpieczny prezent. Na przykład oryginalne, słodkie prezenty w postaci czekoladek.

Elegancki zestaw pralinek
Czekolada jako prezent dla dziadka? Jak najbardziej! Zwłaszcza jeśli pojawi się w gustownym opakowaniu, jaką jest drewniana skrzyneczka z piękną grafiką. Ręcznie wykonane pralinki przypominające dzieła sztuki to prawdziwa uczta dla podniebienia i wzroku, a także idealny prezent dla dziadka. Idealny, czyli taki, który sprawi radość, a nie kłopot.

Czekoladowe cuda
Rzemieślnicy z manufaktur czekolady naprawdę potrafią zaskoczyć wyobraźnią. W sklepach z najlepszą belgijską czekoladą znajdziesz szeroki wybór czekoladowych figurek, które doskonale posłużą za prezent dla dziadka. Twój dziadek na pewno uśmiechnie się, widząc czekoladowy zestaw narzędzi, wykonaną z czekolady żaglówkę czy auto z czekolady mlecznej. Podarowany na Dzień Dziadka krawat z czekolady (w prążki lub groszki) to najlepszy wybór, jeśli obawiasz się, że prawdziwy krawat nie przypadłby mu do gustu. Z kolei oryginalne nawiązania do zainteresowań dziadka (czekoladowa piłka, zestaw wędkarski, akcesoria do golenia czy pilot do telewizora) na pewno rozczulą Twojego dziadka. I udowodnią, że masz dobrą pamięć, jeśli chodzi o jego zainteresowania.

Owocowe szaleństwo
Lubisz zdrowe prezenty i chcesz połączyć prezent zdrowy ze słodkim? Możesz pozytywnie zaskoczyć dziadka, sprawiając mu prezent w postaci owoców w czekoladzie. Dostępne są różne czekoladowe łakocie, gdzie pod czekoladową powloką znajdziemy gruszkę, jabłko czy ananas. To może być super prezent, który sprawdzi się zarówno na dzień dziadka, jak i dzień babci.

Spersonalizowane prezenty
Zależy Ci, aby dziadek już widząc opakowanie prezentu zobaczył, że to prezent na Dzień Dziadka? Wystarczy drewniana skrzynka, którą ozdobi elegancki grawer (a w skrzynce oczywiście ukryty będzie słodki prezent) czy pudełko z okolicznościowym nadrukiem przypominającym, że to prezent dla dziadka (lub prezent dla babci i dziadka). Prezenty w eleganckim, kunsztownym opakowaniu mają też bardzo praktyczny walor – starannie wykonana skrzynka czy pudełeczko można przeznaczyć na przechowywanie w nich różnych szpargałów.
Chcąc mile zaskoczyć swojego dziadka w dniu jego święta, możesz do przygotowania prezentu wykorzystać rodzinne zdjęcia (przedstawiające ciebie czy z wizerunkiem babci i dziadka), które ozdobią wieko pudełka z czekoladkami. Taki osobisty prezent na pewno sprawi, że Dzień Dziadka będzie wyjątkowy i na lata zapadnie mu w pamięć.

Tagi: , , , , ,
by
Poprzedni wpis Następny wpis